MichalRachon
- 2024–2026
- 42 mecze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 125pktw karierze
- 3,0pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 779 min | 18:33 |
| Punkty | 125 | 3,0 |
| Zbiórki | 137 | 3,3 |
| — w ataku | 31 | 0,7 |
| — w obronie | 106 | 2,5 |
| Asysty | 41 | 1,0 |
| Przechwyty | 23 | 0,5 |
| Bloki | 17 | 0,4 |
| Straty | 38 | 0,9 |
| Przewinienia | 84 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 209 | 5,0 |
- 38,0%FG49 z 129 z gry
- 0,0%3P0 z 5 za trzy
- 62,8%FT27 z 43 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 129 | 38,0% |
| Rzuty za dwa | 49 | 124 | 39,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 27 | 43 | 62,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 28:09 | 9 | 3,0 | 5,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 3 | 5:38 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0% | — | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 17:24 | 15 | 3,8 | 2,3 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 35,7% | — | 62,5% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 17:10 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | — | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 15:26 | 24 | 2,2 | 3,7 | 1,2 | 0,4 | 0,5 | 29,2% | 0,0% | 83,3% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 0:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 16:47 | 16 | 2,0 | 2,3 | 0,8 | 0,5 | 0,1 | 25,0% | — | 36,4% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 21:28 | 0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 26:31 | 59 | 6,6 | 4,8 | 1,6 | 1,3 | 0,8 | 55,3% | 0,0% | 87,5% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 26:16 | 2 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






