MichalRachon
34POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 6WBA
- 2024–2026
- 42 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 24pktw 11 meczach
- 2,2pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 170 min | 15:26 |
| Punkty | 24 | 2,2 |
| Zbiórki | 41 | 3,7 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 33 | 3,0 |
| Asysty | 13 | 1,2 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 6 | 0,5 |
| Straty | 8 | 0,7 |
| Przewinienia | 15 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 61 | 5,5 |
- 29,2%FG7 z 24 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 83,3%FT10 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 24 | 29,2% |
| Rzuty za dwa | 7 | 23 | 30,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 12 | 83,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z66 : 36 | 16:51 | 3 | 5 | 2 | |
| 25 maj 2025 | P71 : 87 | 26:28 | 6 | 8 | 4 | |
| 18 maj 2025 | P62 : 69 | 23:07 | 2 | 6 | 2 | |
| 11 maj 2025 | P60 : 75 | 19:06 | 0 | 5 | 3 | |
| 27 kwi 2025 | P57 : 67 | 11:04 | 0 | 1 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | P71 : 78 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | P71 : 80 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 mar 2025 | P60 : 62 | 9:43 | 0 | 3 | 0 | |
| 16 mar 2025 | P71 : 72 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 mar 2025 | P57 : 85 | 29:04 | 11 | 7 | 2 | |
| 2 mar 2025 | P74 : 85 | 34:22 | 2 | 6 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 42 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 28:09 | 9 | 3,0 | 5,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 3 | 5:38 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0% | — | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 17:24 | 15 | 3,8 | 2,3 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 35,7% | — | 62,5% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 17:10 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | — | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 15:26 | 24 | 2,2 | 3,7 | 1,2 | 0,4 | 0,5 | 29,2% | 0,0% | 83,3% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 0:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 16:47 | 16 | 2,0 | 2,3 | 0,8 | 0,5 | 0,1 | 25,0% | — | 36,4% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 21:28 | 0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 26:31 | 59 | 6,6 | 4,8 | 1,6 | 1,3 | 0,8 | 55,3% | 0,0% | 87,5% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 26:16 | 2 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






