Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 420 min | 41:58 |
| Punkty | 189 | 18,9 |
| Zbiórki | 75 | 7,5 |
| — w ataku | 21 | 2,1 |
| — w obronie | 54 | 5,4 |
| Asysty | 50 | 5,0 |
| Przechwyty | 15 | 1,5 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 18 | 1,8 |
| Przewinienia | 18 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 211 | 21,1 |
- 41,1%FG72 z 175 z gry
- 36,3%3P33 z 91 za trzy
- 100,0%FT12 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 72 | 175 | 41,1% |
| Rzuty za dwa | 39 | 84 | 46,4% |
| Rzuty za trzy | 33 | 91 | 36,3% |
| Rzuty wolne | 12 | 12 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P61 : 74 | 39:22 | 10 | 2 | 4 | |
| 28 maj 2023 | Z71 : 61 | 38:31 | 19 | 13 | 7 | |
| 21 maj 2023 | Z66 : 52 | 40:02 | 22 | 4 | 3 | |
| 15 kwi 2023 | P54 : 59 | 38:10 | 10 | 2 | 2 | |
| 2 kwi 2023 | Z90 : 66 | 44:23 | 16 | 4 | 5 | |
| 26 mar 2023 | Z88 : 67 | 48:00 | 22 | 10 | 11 | |
| 12 mar 2023 | P69 : 75 | 42:17 | 19 | 8 | 7 | |
| 5 mar 2023 | Z79 : 69 | 42:07 | 22 | 10 | 3 | |
| 5 lut 2023 | Z89 : 69 | 48:00 | 30 | 9 | 3 | |
| 28 sty 2023 | Z78 : 57 | 38:49 | 19 | 13 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 95 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 5 | 31:14 | 61 | 12,2 | 5,2 | 3,0 | 1,4 | 1,2 | 46,2% | 35,7% | 72,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 33:38 | 86 | 8,6 | 3,1 | 1,6 | 1,1 | 0,6 | 35,5% | 19,1% | 73,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 35:43 | 184 | 15,3 | 4,3 | 3,8 | 2,2 | 0,1 | 44,8% | 33,3% | 78,6% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 31:48 | 118 | 11,8 | 5,0 | 2,3 | 0,6 | 0,1 | 42,3% | 34,9% | 83,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 7 | 30:20 | 53 | 7,6 | 4,7 | 1,9 | 0,9 | 0,4 | 33,3% | 28,6% | 60,0% |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 7 | 35:59 | 85 | 12,1 | 4,3 | 2,6 | 1,4 | 0,1 | 43,4% | 28,2% | 100,0% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 45:10 | 24 | 24,0 | 4,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 52,6% | 50,0% | 0,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 35:38 | 124 | 11,3 | 4,5 | 2,7 | 1,4 | 0,3 | 35,7% | 26,4% | 87,0% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 10 | 41:58 | 189 | 18,9 | 7,5 | 5,0 | 1,5 | 0,3 | 41,1% | 36,3% | 100,0% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 46:00 | 16 | 16,0 | 3,0 | 7,0 | 5,0 | 0,0 | 46,2% | 44,4% | — |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 12 | 40:43 | 228 | 19,0 | 4,8 | 3,6 | 2,7 | 0,4 | 44,5% | 28,2% | 86,7% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 9 | 32:33 | 135 | 15,0 | 3,8 | 1,2 | 0,2 | 0,2 | 42,7% | 29,6% | 79,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






