MichalSosin
11POLIBUDALiga Mistrzów · 5WBA
- 2023–2026
- 39 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 75pktw 5 meczach
- 15,0pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 160 min | 31:54 |
| Punkty | 75 | 15,0 |
| Zbiórki | 24 | 4,8 |
| — w ataku | 5 | 1,0 |
| — w obronie | 19 | 3,8 |
| Asysty | 9 | 1,8 |
| Przechwyty | 5 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 5 | 1,0 |
| Przewinienia | 17 | 3,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 75 | 15,0 |
- 45,6%FG26 z 57 z gry
- 39,1%3P9 z 23 za trzy
- 82,4%FT14 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 57 | 45,6% |
| Rzuty za dwa | 17 | 34 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 9 | 23 | 39,1% |
| Rzuty wolne | 14 | 17 | 82,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | P66 : 72 | 41:40 | 18 | 4 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z78 : 60 | 34:10 | 12 | 9 | 1 | |
| 19 gru 2024 | Z77 : 70 | 0:30 | 2 | 1 | 0 | |
| 8 gru 2024 | Z69 : 55 | 43:31 | 27 | 7 | 3 | |
| 1 gru 2024 | Z20 : 0 | 39:40 | 16 | 3 | 4 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 39 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 1 | 32:58 | 16 | 16,0 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 42,9% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 7 | 40:47 | 155 | 22,1 | 5,7 | 3,0 | 0,7 | 0,6 | 46,7% | 30,0% | 88,2% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 4 | 31:37 | 47 | 11,8 | 4,5 | 2,5 | 1,5 | 0,3 | 33,3% | 14,3% | 87,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 10 | 35:47 | 162 | 16,2 | 5,0 | 2,4 | 0,8 | 0,2 | 51,9% | 45,0% | 91,4% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 31:54 | 75 | 15,0 | 4,8 | 1,8 | 1,0 | 0,2 | 45,6% | 39,1% | 82,4% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 6 | 31:39 | 99 | 16,5 | 4,2 | 3,5 | 0,7 | 0,0 | 55,7% | 40,7% | 95,2% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 4 | 36:32 | 47 | 11,8 | 6,0 | 2,0 | 1,3 | 0,3 | 38,1% | 20,0% | 91,7% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 17:34 | 10 | 5,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 30,0% | 20,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






