MichalSzelagowski
15PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 6WBA
- 2025–2026
- 22 mecze w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 79pktw 12 meczach
- 6,6pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 364 min | 30:19 |
| Punkty | 79 | 6,6 |
| Zbiórki | 42 | 3,5 |
| — w ataku | 5 | 0,4 |
| — w obronie | 37 | 3,1 |
| Asysty | 11 | 0,9 |
| Przechwyty | 6 | 0,5 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 12 | 1,0 |
| Przewinienia | 20 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 74 | 6,2 |
- 40,0%FG30 z 75 z gry
- 23,7%3P9 z 38 za trzy
- 50,0%FT10 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 75 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 21 | 37 | 56,8% |
| Rzuty za trzy | 9 | 38 | 23,7% |
| Rzuty wolne | 10 | 20 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2025 | P62 : 72 | 37:13 | 8 | 8 | 0 | |
| 8 cze 2025 | P48 : 64 | 28:52 | 11 | 4 | 1 | |
| 1 cze 2025 | Z81 : 79 | 27:45 | 0 | 2 | 1 | |
| 18 maj 2025 | P54 : 67 | 37:10 | 7 | 3 | 0 | |
| 11 maj 2025 | Z80 : 68 | 24:58 | 8 | 4 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | Z65 : 58 | 19:31 | 3 | 4 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | Z79 : 67 | 27:34 | 7 | 6 | 3 | |
| 30 mar 2025 | Z83 : 72 | 35:19 | 7 | 1 | 2 | |
| 23 mar 2025 | P70 : 110 | 25:52 | 1 | 5 | 1 | |
| 16 mar 2025 | P63 : 73 | 39:40 | 10 | 3 | 0 | |
| 2 mar 2025 | Z104 : 60 | 26:33 | 10 | 1 | 2 | |
| 23 lut 2025 | Z80 : 51 | 33:22 | 7 | 1 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 22 mecze · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 15:58 | 12 | 2,4 | 1,0 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 23,1% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 24:23 | 11 | 2,2 | 1,0 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 29,4% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 30:19 | 79 | 6,6 | 3,5 | 0,9 | 0,5 | 0,3 | 40,0% | 23,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






