MichalWitoslawski
- 2021–2026
- 45 meczów
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 527pktw karierze
- 11,7pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 3,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1622 min | 36:02 |
| Punkty | 527 | 11,7 |
| Zbiórki | 272 | 6,0 |
| — w ataku | 78 | 1,7 |
| — w obronie | 194 | 4,3 |
| Asysty | 154 | 3,4 |
| Przechwyty | 35 | 0,8 |
| Bloki | 24 | 0,5 |
| Straty | 71 | 1,6 |
| Przewinienia | 120 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 197 | 4,4 |
| Ocena (EFF) | 704 | 15,6 |
- 59,3%FG195 z 329 z gry
- 25,0%3P5 z 20 za trzy
- 56,2%FT132 z 235 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 195 | 329 | 59,3% |
| Rzuty za dwa | 190 | 309 | 61,5% |
| Rzuty za trzy | 5 | 20 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 132 | 235 | 56,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 1 | 43:16 | 16 | 16,0 | 6,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 80,0% | — | 0,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 33:18 | 39 | 13,0 | 4,0 | 3,3 | 1,7 | 0,3 | 63,2% | — | 68,2% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 37:49 | 161 | 17,9 | 6,3 | 3,6 | 1,7 | 0,6 | 64,7% | 33,3% | 73,1% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 27:28 | 41 | 5,9 | 3,9 | 2,3 | 0,1 | 1,0 | 53,1% | 0,0% | 58,3% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 39:06 | 142 | 10,9 | 7,2 | 4,4 | 0,8 | 0,6 | 59,3% | — | 49,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | UNIMED | 9 | 45:01 | 117 | 13,0 | 7,9 | 3,2 | 0,3 | 0,3 | 52,9% | 27,3% | 40,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 1 | 32:32 | 11 | 11,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 0,0% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






