MichalWitoslawski
9HUTNIK WARSZAWA1. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 45 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 142pktw 13 meczach
- 10,9pktna mecz
- 7,2zbna mecz
- 4,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 508 min | 39:06 |
| Punkty | 142 | 10,9 |
| Zbiórki | 93 | 7,2 |
| — w ataku | 28 | 2,2 |
| — w obronie | 65 | 5,0 |
| Asysty | 57 | 4,4 |
| Przechwyty | 11 | 0,8 |
| Bloki | 8 | 0,6 |
| Straty | 21 | 1,6 |
| Przewinienia | 39 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 72 | 5,5 |
| Ocena (EFF) | 218 | 16,8 |
- 59,3%FG54 z 91 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 49,3%FT34 z 69 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 54 | 91 | 59,3% |
| Rzuty za dwa | 54 | 91 | 59,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 34 | 69 | 49,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 39:25 | 5 | 8 | 3 | |
| 14 cze 2022 | Z85 : 83 | 45:22 | 10 | 9 | 2 | |
| 12 cze 2022 | Z76 : 74 | 41:55 | 10 | 9 | 5 | |
| 5 cze 2022 | Z74 : 64 | 35:53 | 13 | 8 | 6 | |
| 4 cze 2022 | Z81 : 64 | 42:04 | 11 | 8 | 8 | |
| 26 maj 2022 | Z80 : 64 | 48:00 | 20 | 8 | 4 | |
| 22 maj 2022 | Z80 : 60 | 29:30 | 8 | 4 | 2 | |
| 8 maj 2022 | Z95 : 79 | 34:46 | 9 | 5 | 5 | |
| 23 kwi 2022 | Z108 : 76 | 43:07 | 17 | 10 | 5 | |
| 10 kwi 2022 | Z87 : 72 | 41:30 | 9 | 6 | 5 | |
| 3 kwi 2022 | Z84 : 57 | 23:52 | 8 | 1 | 4 | |
| 20 mar 2022 | P58 : 63 | 48:00 | 17 | 8 | 3 | |
| 13 mar 2022 | Z78 : 59 | 34:52 | 5 | 9 | 5 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 45 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 1 | 43:16 | 16 | 16,0 | 6,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 80,0% | — | 0,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 33:18 | 39 | 13,0 | 4,0 | 3,3 | 1,7 | 0,3 | 63,2% | — | 68,2% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 37:49 | 161 | 17,9 | 6,3 | 3,6 | 1,7 | 0,6 | 64,7% | 33,3% | 73,1% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 27:28 | 41 | 5,9 | 3,9 | 2,3 | 0,1 | 1,0 | 53,1% | 0,0% | 58,3% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 39:06 | 142 | 10,9 | 7,2 | 4,4 | 0,8 | 0,6 | 59,3% | — | 49,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | UNIMED | 9 | 45:01 | 117 | 13,0 | 7,9 | 3,2 | 0,3 | 0,3 | 52,9% | 27,3% | 40,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 1 | 32:32 | 11 | 11,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 0,0% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






