MichalZalewski
99INIEMAMOCNI2. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 82 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 39pktw 7 meczach
- 5,6pktna mecz
- 5,9zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 190 min | 27:10 |
| Punkty | 39 | 5,6 |
| Zbiórki | 41 | 5,9 |
| — w ataku | 9 | 1,3 |
| — w obronie | 32 | 4,6 |
| Asysty | 16 | 2,3 |
| Przechwyty | 7 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 11 | 1,6 |
| Przewinienia | 11 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 54 | 7,7 |
- 44,4%FG16 z 36 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 26,9%FT7 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 36 | 44,4% |
| Rzuty za dwa | 16 | 34 | 47,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 26 | 26,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | P70 : 81 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 lis 2023 | P63 : 67 | 27:25 | 13 | 8 | 2 | |
| 12 lis 2023 | Z73 : 50 | 35:13 | 4 | 9 | 4 | |
| 5 lis 2023 | Z62 : 61 | 35:46 | 4 | 6 | 4 | |
| 29 paź 2023 | Z83 : 65 | 34:21 | 4 | 5 | 4 | |
| 22 paź 2023 | P70 : 91 | 31:34 | 13 | 8 | 2 | |
| 7 paź 2023 | P53 : 56 | 25:49 | 1 | 5 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 82 mecze · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 8 | 29:57 | 60 | 7,5 | 5,8 | 0,8 | 0,8 | 0,8 | 43,1% | 50,0% | 63,6% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 29:19 | 80 | 7,3 | 6,3 | 0,5 | 1,2 | 0,1 | 47,4% | — | 16,7% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 12 | 26:51 | 77 | 6,4 | 5,8 | 0,5 | 0,9 | 0,6 | 40,0% | 0,0% | 37,5% |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 26:25 | 10 | 10,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 44,4% | — | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 29:40 | 71 | 7,9 | 6,6 | 1,7 | 1,1 | 0,1 | 46,8% | 0,0% | 46,4% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 27:10 | 39 | 5,6 | 5,9 | 2,3 | 1,0 | 0,1 | 44,4% | 0,0% | 26,9% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 31:22 | 65 | 7,2 | 5,8 | 1,6 | 1,2 | 0,6 | 32,1% | — | 42,3% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 4 | 17:19 | 17 | 4,3 | 5,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 29,2% | — | 50,0% |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 23:22 | 4 | 4,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 36:36 | 123 | 13,7 | 8,9 | 2,4 | 2,4 | 0,2 | 49,1% | 0,0% | 41,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 36:56 | 92 | 15,3 | 11,0 | 2,3 | 0,7 | 0,7 | 47,4% | 0,0% | 51,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 38:53 | 57 | 11,4 | 7,0 | 2,8 | 3,4 | 1,0 | 40,4% | — | 57,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






