12 listopada 2023, 15:452. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO B
INIEMAMOCNIgospodarzwynik 73 do 50
TEAM EUROPEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adam Wojtowicz | 14 | 39:34 | 19 | 9 | 13 | 69,2% | 9 | 13 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 21 | 18 |
| Mikolaj Michalski | 0 | 33:28 | 17 | 4 | 12 | 33,3% | 1 | 5 | 3 | 7 | 42,9% | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 0 | 6 | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 9 | 18 | 14 |
| Tomek Jankowski | 71 | 44:58 | 15 | 6 | 12 | 50,0% | 5 | 9 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 17 | 19 |
| Leszek Krzeminski | 6 | 24:21 | 9 | 4 | 5 | 80,0% | 3 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 13 | 20 |
| Artur Jedraszek | 9 | 27:03 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6 | 6 |
| Michal Zalewski | 99 | 35:13 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 8 | 25,0% | 9 | 1 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 10 | 19 |
| Michal Michalski | 5 | 35:21 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 9 | 19 |
| Razem | — | 239:58 | 73 | 28 | 50 | 56,0% | 22 | 37 | 6 | 13 | 46,2% | 11 | 20 | 55,0% | 34 | 7 | 27 | 21 | 6 | 1 | 10 | 18 | 19 | 94 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Deby | 42 | 31:13 | 16 | 4 | 13 | 30,8% | 4 | 12 | 0 | 1 | 0,0% | 8 | 8 | 100,0% | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 16 | -13 |
| Oto Meparishvili | 2 | 39:49 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 6 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 16 | -15 |
| Petar Stankovic | 10 | 18:21 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 5 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -1 |
| Pawel Szyrajew | 16 | 34:27 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 6 | 33,3% | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | -18 |
| Will Rumley IV | 4 | 25:37 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | -15 |
| Petr Sich | 13 | 21:07 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | -16 |
| Matej Zontar | 5 | 32:10 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 8 | -14 |
| Ozenc Erim | 24 | 19:13 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | -10 |
| Andrei Negrea | 21 | 17:58 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | -13 |
| Razem | — | 239:55 | 50 | 18 | 57 | 31,6% | 17 | 43 | 1 | 14 | 7,1% | 13 | 22 | 59,1% | 28 | 12 | 16 | 10 | 8 | 3 | 6 | 19 | 18 | 45 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | INIEMAMOCNI | TEAM EUROPE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4422/37 · 59,5%, lepszy wynik | 3417/43 · 39,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/13 · 46,2%, lepszy wynik | 31/14 · 7,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1111/20 · 55,0% | 1313/22 · 59,1%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 27, lepszy wynik | 16 |
| Zbiórki w ataku | 7 | 12, lepszy wynik |
| Asysty | 21, lepszy wynik | 10 |
| Przechwyty | 6 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 10 | 6, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 12 listopada 2023
- 12:00
FASOLKI
VABANK61:70 - 12:00
AMBITNI AMATORZY
HOMIES50:85 - 13:15
GKS TACHIMETR
WOLVES71:100 - 13:15
WARSAW GREEN GOOSE
THAISTY TIGERS51:57 - 14:30
BANKSTERS
PIASECZUSETS62:82 - 14:30
HANTLE I GARY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE65:67 - 15:45
NTL
POLIBUDA58:85 - 17:00
HUTNIK WARSZAWA
MDM SERWIS93:73 - 17:00
MSJ VISION
BAT MOCY65:91 - 18:15
BLAZERS
GET WOW TEAM78:46 - 18:15
FOR THE WIN
TARCHO TERROR67:47 - 19:30
NIE DAJ ZA TRZY
OSTAP RUSZTOWANIA69:53 - 20:45
AVENGA
HUTNICZE WILKI91:65






