MichalZborowski
33Mlode Wilki2. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2025
- 17 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 106pktw 10 meczach
- 10,6pktna mecz
- 8,1zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 393 min | 39:18 |
| Punkty | 106 | 10,6 |
| Zbiórki | 81 | 8,1 |
| — w ataku | 25 | 2,5 |
| — w obronie | 56 | 5,6 |
| Asysty | 18 | 1,8 |
| Przechwyty | 27 | 2,7 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 13 | 1,3 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 125 | 12,5 |
- 33,3%FG44 z 132 z gry
- 22,9%3P11 z 48 za trzy
- 46,7%FT7 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 132 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 33 | 84 | 39,3% |
| Rzuty za trzy | 11 | 48 | 22,9% |
| Rzuty wolne | 7 | 15 | 46,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach Mlode Wilki. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 mar 2021 | P63 : 70 | 36:00 | 6 | 10 | 1 | |
| 27 lut 2021 | P40 : 73 | 48:00 | 8 | 7 | 0 | |
| 14 lut 2021 | Z71 : 59 | 38:27 | 16 | 7 | 2 | |
| 19 gru 2020 | P60 : 94 | 41:16 | 10 | 9 | 3 | |
| 18 gru 2020 | P60 : 91 | 36:40 | 13 | 7 | 1 | |
| 5 gru 2020 | Z82 : 56 | 34:19 | 14 | 9 | 1 | |
| 28 lis 2020 | Z87 : 33 | 42:16 | 24 | 10 | 3 | |
| 24 paź 2020 | Z82 : 79 | 35:46 | 2 | 6 | 3 | |
| 17 paź 2020 | P63 : 92 | 42:42 | 13 | 7 | 4 | |
| 3 paź 2020 | Z56 : 44 | 37:34 | 0 | 9 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 17 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 48:00 | 15 | 15,0 | 11,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 7,7% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 6 | 42:19 | 52 | 8,7 | 5,7 | 3,7 | 1,3 | 0,0 | 31,9% | 21,7% | 60,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Mlode Wilki | 10 | 39:18 | 106 | 10,6 | 8,1 | 1,8 | 2,7 | 0,2 | 33,3% | 22,9% | 46,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






