MiguelLeite
- 2021–2025
- 60 meczów
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 255pktw karierze
- 4,3pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1110 min | 18:30 |
| Punkty | 255 | 4,3 |
| Zbiórki | 146 | 2,4 |
| — w ataku | 75 | 1,3 |
| — w obronie | 71 | 1,2 |
| Asysty | 31 | 0,5 |
| Przechwyty | 45 | 0,8 |
| Bloki | 2 | 0,0 |
| Straty | 45 | 0,8 |
| Przewinienia | 58 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 64 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 255 | 4,3 |
- 41,7%FG101 z 242 z gry
- 19,6%3P11 z 56 za trzy
- 52,5%FT42 z 80 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 101 | 242 | 41,7% |
| Rzuty za dwa | 90 | 186 | 48,4% |
| Rzuty za trzy | 11 | 56 | 19,6% |
| Rzuty wolne | 42 | 80 | 52,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 6 | 15:33 | 22 | 3,7 | 0,8 | 0,2 | 0,7 | 0,0 | 50,0% | 20,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 3 | 16:10 | 16 | 5,3 | 3,0 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 35,3% | 25,0% | 60,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 18:26 | 34 | 4,9 | 1,6 | 1,0 | 0,1 | 0,0 | 51,7% | 33,3% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 22:39 | 50 | 5,6 | 2,2 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | 58,3% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 18:58 | 39 | 5,6 | 3,7 | 0,7 | 1,3 | 0,0 | 45,5% | 0,0% | 56,3% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 16:35 | 17 | 1,9 | 2,9 | 0,1 | 0,8 | 0,0 | 41,2% | 0,0% | 37,5% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 15:32 | 24 | 3,4 | 2,6 | 0,3 | 0,9 | 0,1 | 47,6% | 50,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 20:31 | 36 | 4,5 | 2,1 | 0,6 | 0,8 | 0,1 | 38,9% | 26,7% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 19:59 | 17 | 4,3 | 3,5 | 0,3 | 1,5 | 0,0 | 28,6% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






