MiguelLeite
99CROSS JEANS LIT3. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2025
- 60 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 36pktw 8 meczach
- 4,5pktna mecz
- 2,1zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 164 min | 20:31 |
| Punkty | 36 | 4,5 |
| Zbiórki | 17 | 2,1 |
| — w ataku | 7 | 0,9 |
| — w obronie | 10 | 1,3 |
| Asysty | 5 | 0,6 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 36 | 4,5 |
- 38,9%FG14 z 36 z gry
- 26,7%3P4 z 15 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 36 | 38,9% |
| Rzuty za dwa | 10 | 21 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 4 | 15 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | P42 : 55 | 18:31 | 3 | 1 | 0 | |
| 19 lut 2022 | P62 : 84 | 40:37 | 11 | 3 | 0 | |
| 13 lut 2022 | Z63 : 61 | 20:43 | 3 | 4 | 2 | |
| 15 sty 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 gru 2021 | P58 : 63 | 24:06 | 3 | 1 | 2 | |
| 27 lis 2021 | Z50 : 49 | 14:46 | 2 | 2 | 0 | |
| 21 lis 2021 | Z64 : 58 | 23:53 | 6 | 4 | 0 | |
| 14 lis 2021 | P57 : 77 | 21:30 | 8 | 2 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 60 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 6 | 15:33 | 22 | 3,7 | 0,8 | 0,2 | 0,7 | 0,0 | 50,0% | 20,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 3 | 16:10 | 16 | 5,3 | 3,0 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 35,3% | 25,0% | 60,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 18:26 | 34 | 4,9 | 1,6 | 1,0 | 0,1 | 0,0 | 51,7% | 33,3% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 22:39 | 50 | 5,6 | 2,2 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | 58,3% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 18:58 | 39 | 5,6 | 3,7 | 0,7 | 1,3 | 0,0 | 45,5% | 0,0% | 56,3% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 16:35 | 17 | 1,9 | 2,9 | 0,1 | 0,8 | 0,0 | 41,2% | 0,0% | 37,5% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 15:32 | 24 | 3,4 | 2,6 | 0,3 | 0,9 | 0,1 | 47,6% | 50,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 20:31 | 36 | 4,5 | 2,1 | 0,6 | 0,8 | 0,1 | 38,9% | 26,7% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 19:59 | 17 | 4,3 | 3,5 | 0,3 | 1,5 | 0,0 | 28,6% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






