MikolajKazmierczak
- 2021–2026
- 76 meczów
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 737pktw karierze
- 9,7pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2389 min | 31:26 |
| Punkty | 737 | 9,7 |
| Zbiórki | 316 | 4,2 |
| — w ataku | 102 | 1,3 |
| — w obronie | 214 | 2,8 |
| Asysty | 126 | 1,7 |
| Przechwyty | 52 | 0,7 |
| Bloki | 20 | 0,3 |
| Straty | 130 | 1,7 |
| Przewinienia | 90 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 55 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 660 | 8,7 |
- 42,4%FG329 z 776 z gry
- 25,9%3P43 z 166 za trzy
- 72,0%FT36 z 50 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 329 | 776 | 42,4% |
| Rzuty za dwa | 286 | 610 | 46,9% |
| Rzuty za trzy | 43 | 166 | 25,9% |
| Rzuty wolne | 36 | 50 | 72,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | VABANK | 3 | 24:44 | 31 | 10,3 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 45,2% | 12,5% | 100,0% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 8 | 34:30 | 72 | 9,0 | 5,3 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 38,9% | 5,9% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 1 | 42:07 | 18 | 18,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 56,3% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 6 | 32:27 | 73 | 12,2 | 3,8 | 1,3 | 0,2 | 0,7 | 44,9% | 25,0% | 85,7% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 9 | 33:26 | 97 | 10,8 | 4,8 | 3,2 | 0,9 | 0,2 | 41,0% | 17,4% | 87,5% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 12 | 24:54 | 103 | 8,6 | 2,6 | 1,2 | 0,5 | 0,4 | 50,0% | 38,9% | 75,0% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 24:46 | 7 | 7,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | 33,3% | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 9 | 33:10 | 85 | 9,4 | 5,4 | 2,4 | 0,7 | 0,2 | 39,1% | 28,0% | 60,0% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 29:01 | 6 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 11 | 28:33 | 78 | 7,1 | 4,2 | 1,0 | 0,6 | 0,3 | 36,6% | 61,5% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 9 | 38:50 | 102 | 11,3 | 4,6 | 1,3 | 1,2 | 0,2 | 39,5% | 30,0% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 3 | 39:22 | 40 | 13,3 | 4,7 | 2,3 | 1,3 | 0,3 | 54,3% | 25,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 3 | 22:56 | 25 | 8,3 | 3,3 | 2,0 | 0,7 | 0,3 | 44,4% | 14,3% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






