Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 195 min | 32:27 |
| Punkty | 73 | 12,2 |
| Zbiórki | 23 | 3,8 |
| — w ataku | 5 | 0,8 |
| — w obronie | 18 | 3,0 |
| Asysty | 8 | 1,3 |
| Przechwyty | 1 | 0,2 |
| Bloki | 4 | 0,7 |
| Straty | 17 | 2,8 |
| Przewinienia | 7 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 53 | 8,8 |
- 44,9%FG31 z 69 z gry
- 25,0%3P5 z 20 za trzy
- 85,7%FT6 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 69 | 44,9% |
| Rzuty za dwa | 26 | 49 | 53,1% |
| Rzuty za trzy | 5 | 20 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 7 | 85,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | Z75 : 49 | 16:36 | 6 | 2 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z76 : 57 | 24:00 | 8 | 4 | 1 | |
| 23 lis 2024 | P41 : 83 | 36:49 | 4 | 1 | 0 | |
| 27 paź 2024 | Z83 : 75 | 38:25 | 22 | 7 | 4 | |
| 13 paź 2024 | P55 : 91 | 43:57 | 25 | 3 | 0 | |
| 6 paź 2024 | P71 : 80 | 34:52 | 8 | 6 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 76 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | VABANK | 3 | 24:44 | 31 | 10,3 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 45,2% | 12,5% | 100,0% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 8 | 34:30 | 72 | 9,0 | 5,3 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 38,9% | 5,9% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 1 | 42:07 | 18 | 18,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 56,3% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 6 | 32:27 | 73 | 12,2 | 3,8 | 1,3 | 0,2 | 0,7 | 44,9% | 25,0% | 85,7% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 9 | 33:26 | 97 | 10,8 | 4,8 | 3,2 | 0,9 | 0,2 | 41,0% | 17,4% | 87,5% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 12 | 24:54 | 103 | 8,6 | 2,6 | 1,2 | 0,5 | 0,4 | 50,0% | 38,9% | 75,0% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 24:46 | 7 | 7,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | 33,3% | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 9 | 33:10 | 85 | 9,4 | 5,4 | 2,4 | 0,7 | 0,2 | 39,1% | 28,0% | 60,0% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 29:01 | 6 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 11 | 28:33 | 78 | 7,1 | 4,2 | 1,0 | 0,6 | 0,3 | 36,6% | 61,5% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 9 | 38:50 | 102 | 11,3 | 4,6 | 1,3 | 1,2 | 0,2 | 39,5% | 30,0% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 3 | 39:22 | 40 | 13,3 | 4,7 | 2,3 | 1,3 | 0,3 | 54,3% | 25,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 3 | 22:56 | 25 | 8,3 | 3,3 | 2,0 | 0,7 | 0,3 | 44,4% | 14,3% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






