MikolajMichalski
8INIEMAMOCNI3. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 111 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 307pktw 13 meczach
- 23,6pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 4,6astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 58,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 45,0%
- 54,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,4%
- 37,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 30,8%
Średnia ligi to średnia z 118 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (1WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 32najwięcej punktówz TANDER LEGENDS SNDY, 11 gru 2022
- 9najwięcej zbiórekz TANDER LEGENDS SNDY, 11 gru 2022
- 8najwięcej asystz WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM, 4 gru 2022
- 44najlepszy mecz (EFF)32 pkt, 9 zb, 8 as — z TANDER LEGENDS SNDY, 11 gru 2022
- 1313 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 99 meczów z 20+ pktz 13 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 111 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4504 min | 40:35 |
| Punkty | 2208 | 19,9 |
| Zbiórki | 344 | 3,1 |
| — w ataku | 62 | 0,6 |
| — w obronie | 282 | 2,5 |
| Asysty | 550 | 5,0 |
| Przechwyty | 142 | 1,3 |
| Bloki | 12 | 0,1 |
| Straty | 351 | 3,2 |
| Przewinienia | 204 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 596 | 5,4 |
| Ocena (EFF) | 1805 | 16,3 |
- 47,2%FG821 z 1741 z gry
- 28,1%3P147 z 523 za trzy
- 69,9%FT419 z 599 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 821 | 1741 | 47,2% |
| Rzuty za dwa | 674 | 1218 | 55,3% |
| Rzuty za trzy | 147 | 523 | 28,1% |
| Rzuty wolne | 419 | 599 | 69,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów10 razy · ostatnio z MDM SERWIS, 9 lis 2024
- Mecz 7+ asyst29 razy · ostatnio z POST PRIME, 26 kwi 2026
- Mecz 5+ przechwytów3 razy · ostatnio z GET WOW TEAM, 15 gru 2024
- Mecz 4+ trójki11 razy · ostatnio z ORLY TEMIDY, 24 mar 2024
- Double-double9 razy · ostatnio z GET WOW TEAM, 16 lis 2025
- 1000 punktówpunktów w karierze: 2208
- 50 meczówrozegranych meczów: 111
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TANDER LEGENDS SNDY11 gru 202232pkt9zb8as44eff
RUN'N GUN3 mar 202444pkt4zb2as37eff
MM PROBASKET23 wrz 202333pkt1zb8as34eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






