MikolajMichalski
0INIEMAMOCNIBaraże · 1WBA
- 2021–2026
- 111 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 25pktw 1 meczu
- 25,0pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 6,0astna mecz
Na tle ligi
Za mało zawodników z trzema meczami w tych rozgrywkach, żeby policzyć średnią ligi.
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 56,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychbez danych ligi
- 61,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtorabez danych ligi
- 33,3%Udział trójek w rzutach z grybez danych ligi
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 25najwięcej punktówz NLB, 22 sty 2023
- 5najwięcej zbiórekz NLB, 22 sty 2023
- 6najwięcej asystz NLB, 22 sty 2023
- 18najlepszy mecz (EFF)25 pkt, 5 zb, 6 as — z NLB, 22 sty 2023
- 11 mecz z 20+ pktz 1 rozegranego
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 111 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4504 min | 40:35 |
| Punkty | 2208 | 19,9 |
| Zbiórki | 344 | 3,1 |
| — w ataku | 62 | 0,6 |
| — w obronie | 282 | 2,5 |
| Asysty | 550 | 5,0 |
| Przechwyty | 142 | 1,3 |
| Bloki | 12 | 0,1 |
| Straty | 351 | 3,2 |
| Przewinienia | 204 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 596 | 5,4 |
| Ocena (EFF) | 1805 | 16,3 |
- 47,2%FG821 z 1741 z gry
- 28,1%3P147 z 523 za trzy
- 69,9%FT419 z 599 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 821 | 1741 | 47,2% |
| Rzuty za dwa | 674 | 1218 | 55,3% |
| Rzuty za trzy | 147 | 523 | 28,1% |
| Rzuty wolne | 419 | 599 | 69,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów10 razy · ostatnio z MDM SERWIS, 9 lis 2024
- Mecz 7+ asyst29 razy · ostatnio z POST PRIME, 26 kwi 2026
- Mecz 5+ przechwytów3 razy · ostatnio z GET WOW TEAM, 15 gru 2024
- Mecz 4+ trójki11 razy · ostatnio z ORLY TEMIDY, 24 mar 2024
- Double-double9 razy · ostatnio z GET WOW TEAM, 16 lis 2025
- 1000 punktówpunktów w karierze: 2208
- 50 meczówrozegranych meczów: 111
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TANDER LEGENDS SNDY11 gru 202232pkt9zb8as44eff
RUN'N GUN3 mar 202444pkt4zb2as37eff
MM PROBASKET23 wrz 202333pkt1zb8as34eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






