MiloszBlazejczak
8GET WOW TEAM1. Liga · 5WBA
- 2024–2025
- 23 mecze w karierze
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 179pktw 11 meczach
- 16,3pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 4,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 493 min | 44:50 |
| Punkty | 179 | 16,3 |
| Zbiórki | 55 | 5,0 |
| — w ataku | 13 | 1,2 |
| — w obronie | 42 | 3,8 |
| Asysty | 49 | 4,5 |
| Przechwyty | 17 | 1,5 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 29 | 2,6 |
| Przewinienia | 21 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 122 | 11,1 |
- 33,5%FG68 z 203 z gry
- 25,7%3P28 z 109 za trzy
- 50,0%FT15 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 68 | 203 | 33,5% |
| Rzuty za dwa | 40 | 94 | 42,6% |
| Rzuty za trzy | 28 | 109 | 25,7% |
| Rzuty wolne | 15 | 30 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P49 : 51 | 44:13 | 14 | 2 | 2 | |
| 15 gru 2024 | Z60 : 51 | 40:43 | 17 | 9 | 3 | |
| 8 gru 2024 | P52 : 72 | 42:46 | 13 | 4 | 6 | |
| 1 gru 2024 | P61 : 64 | 48:00 | 20 | 3 | 4 | |
| 24 lis 2024 | P54 : 58 | 48:00 | 9 | 2 | 4 | |
| 19 lis 2024 | Z55 : 45 | 43:32 | 13 | 1 | 4 | |
| 10 lis 2024 | Z104 : 49 | 38:30 | 21 | 6 | 6 | |
| 27 paź 2024 | Z74 : 61 | 48:00 | 21 | 8 | 7 | |
| 20 paź 2024 | P48 : 51 | 48:00 | 16 | 4 | 4 | |
| 13 paź 2024 | Z91 : 55 | 44:13 | 22 | 8 | 5 | |
| 29 wrz 2024 | P58 : 64 | 47:10 | 13 | 8 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 23 mecze · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 40:23 | 170 | 14,2 | 3,8 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 23,0% | 54,2% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 44:50 | 179 | 16,3 | 5,0 | 4,5 | 1,5 | 0,1 | 33,5% | 25,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






