Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 235 min | 26:06 |
| Punkty | 64 | 7,1 |
| Zbiórki | 21 | 2,3 |
| — w ataku | 6 | 0,7 |
| — w obronie | 15 | 1,7 |
| Asysty | 12 | 1,3 |
| Przechwyty | 8 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 6 | 0,7 |
| Przewinienia | 9 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 58 | 6,4 |
- 39,4%FG26 z 66 z gry
- 27,6%3P8 z 29 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 66 | 39,4% |
| Rzuty za dwa | 18 | 37 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 8 | 29 | 27,6% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | P48 : 54 | 34:06 | 9 | 4 | 1 | |
| 12 maj 2024 | P65 : 66 | 48:00 | 20 | 5 | 2 | |
| 13 kwi 2024 | P64 : 78 | 32:58 | 8 | 3 | 3 | |
| 6 kwi 2024 | P59 : 86 | 19:00 | 4 | 2 | 0 | |
| 24 mar 2024 | P53 : 81 | 16:04 | 0 | 1 | 0 | |
| 17 mar 2024 | Z67 : 55 | 23:38 | 4 | 2 | 3 | |
| 9 mar 2024 | P65 : 75 | 33:34 | 11 | 3 | 0 | |
| 3 mar 2024 | P60 : 74 | 9:31 | 5 | 0 | 1 | |
| 24 lut 2024 | P48 : 60 | 18:04 | 3 | 1 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 63 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 10 | 25:36 | 63 | 6,3 | 2,9 | 0,9 | 1,0 | 0,0 | 32,5% | 26,5% | 57,1% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 9 | 23:44 | 55 | 6,1 | 2,1 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 23,8% | 88,9% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 26:06 | 64 | 7,1 | 2,3 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 39,4% | 27,6% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 10 | 19:33 | 50 | 5,0 | 2,7 | 2,1 | 0,4 | 0,1 | 38,9% | 19,0% | 57,1% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 13 | 23:21 | 88 | 6,8 | 2,2 | 1,2 | 0,5 | 0,0 | 40,9% | 28,1% | 17,6% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 30:11 | 95 | 8,6 | 4,5 | 1,4 | 1,4 | 0,1 | 43,6% | 25,0% | 43,8% |
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 1 | 41:22 | 8 | 8,0 | 3,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






