Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 256 min | 25:36 |
| Punkty | 63 | 6,3 |
| Zbiórki | 29 | 2,9 |
| — w ataku | 6 | 0,6 |
| — w obronie | 23 | 2,3 |
| Asysty | 9 | 0,9 |
| Przechwyty | 10 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 11 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 44 | 4,4 |
- 32,5%FG25 z 77 z gry
- 26,5%3P9 z 34 za trzy
- 57,1%FT4 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 77 | 32,5% |
| Rzuty za dwa | 16 | 43 | 37,2% |
| Rzuty za trzy | 9 | 34 | 26,5% |
| Rzuty wolne | 4 | 7 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | Z61 : 53 | 26:22 | 5 | 1 | 1 | |
| 18 maj 2025 | Z78 : 71 | 18:31 | 3 | 4 | 0 | |
| 10 maj 2025 | P55 : 74 | 31:31 | 7 | 3 | 0 | |
| 26 kwi 2025 | P64 : 111 | 36:00 | 6 | 3 | 1 | |
| 13 kwi 2025 | P65 : 74 | 21:19 | 2 | 2 | 1 | |
| 22 mar 2025 | P90 : 92 | 23:58 | 7 | 4 | 2 | |
| 16 mar 2025 | P60 : 85 | 35:28 | 17 | 2 | 1 | |
| 8 mar 2025 | Z53 : 35 | 30:01 | 6 | 2 | 2 | |
| 2 mar 2025 | P59 : 87 | 18:00 | 4 | 4 | 0 | |
| 23 lut 2025 | Z62 : 57 | 14:50 | 6 | 4 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 63 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 10 | 25:36 | 63 | 6,3 | 2,9 | 0,9 | 1,0 | 0,0 | 32,5% | 26,5% | 57,1% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 9 | 23:44 | 55 | 6,1 | 2,1 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 23,8% | 88,9% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 26:06 | 64 | 7,1 | 2,3 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 39,4% | 27,6% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 10 | 19:33 | 50 | 5,0 | 2,7 | 2,1 | 0,4 | 0,1 | 38,9% | 19,0% | 57,1% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 13 | 23:21 | 88 | 6,8 | 2,2 | 1,2 | 0,5 | 0,0 | 40,9% | 28,1% | 17,6% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 30:11 | 95 | 8,6 | 4,5 | 1,4 | 1,4 | 0,1 | 43,6% | 25,0% | 43,8% |
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 1 | 41:22 | 8 | 8,0 | 3,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






