MiroslawTuros
5AMBITNI AMATORZY3. Liga · 3WBA
- 2020–2023
- 36 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 18pktw 6 meczach
- 3,0pktna mecz
- 6,5zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 225 min | 37:29 |
| Punkty | 18 | 3,0 |
| Zbiórki | 39 | 6,5 |
| — w ataku | 4 | 0,7 |
| — w obronie | 35 | 5,8 |
| Asysty | 21 | 3,5 |
| Przechwyty | 3 | 0,5 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 9 | 1,5 |
| Przewinienia | 9 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 50 | 8,3 |
- 25,0%FG7 z 28 z gry
- 0,0%3P0 z 6 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 28 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 7 | 22 | 31,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 6 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 lis 2023 | P77 : 93 | 38:52 | 1 | 5 | 4 | |
| 12 lis 2023 | P50 : 85 | 31:33 | 3 | 3 | 2 | |
| 5 lis 2023 | P51 : 58 | 32:19 | 4 | 6 | 5 | |
| 29 paź 2023 | P60 : 69 | 35:31 | 2 | 9 | 4 | |
| 22 paź 2023 | P41 : 77 | 38:37 | 4 | 6 | 4 | |
| 15 paź 2023 | P52 : 99 | 48:00 | 4 | 10 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 36 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 6 | 37:29 | 18 | 3,0 | 6,5 | 3,5 | 0,5 | 0,2 | 25,0% | 0,0% | 66,7% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 34:14 | 2 | 0,7 | 2,7 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 33,3% | — | — |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 7 | 24:43 | 12 | 1,7 | 3,1 | 1,1 | 1,3 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | 0,0% |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 30:59 | 6 | 1,2 | 3,2 | 2,0 | 0,8 | 0,2 | 11,8% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | AMBITNI AMATORZY | 4 | 33:26 | 4 | 1,0 | 7,0 | 1,3 | 1,8 | 0,5 | 14,3% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 28:12 | 8 | 2,7 | 5,0 | 0,7 | 1,3 | 0,0 | 27,3% | 0,0% | 20,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 39:48 | 22 | 2,8 | 7,8 | 2,1 | 1,1 | 0,0 | 25,0% | 28,6% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






