MiroslawTuros
5AMBITNI AMATORZY3. Liga · 2WBA
- 2020–2023
- 36 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 2pktw 3 meczach
- 0,7pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 103 min | 34:14 |
| Punkty | 2 | 0,7 |
| Zbiórki | 8 | 2,7 |
| — w ataku | 3 | 1,0 |
| — w obronie | 5 | 1,7 |
| Asysty | 3 | 1,0 |
| Przechwyty | 4 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 2,3 |
| Przewinienia | 7 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 8 | 2,7 |
- 33,3%FG1 z 3 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 kwi 2023 | P56 : 134 | 34:10 | 0 | 5 | 0 | |
| 19 mar 2023 | P67 : 68 | 27:38 | 2 | 0 | 0 | |
| 29 sty 2023 | P40 : 108 | 40:55 | 0 | 3 | 3 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 36 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 6 | 37:29 | 18 | 3,0 | 6,5 | 3,5 | 0,5 | 0,2 | 25,0% | 0,0% | 66,7% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 34:14 | 2 | 0,7 | 2,7 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 33,3% | — | — |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 7 | 24:43 | 12 | 1,7 | 3,1 | 1,1 | 1,3 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | 0,0% |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 30:59 | 6 | 1,2 | 3,2 | 2,0 | 0,8 | 0,2 | 11,8% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | AMBITNI AMATORZY | 4 | 33:26 | 4 | 1,0 | 7,0 | 1,3 | 1,8 | 0,5 | 14,3% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 28:12 | 8 | 2,7 | 5,0 | 0,7 | 1,3 | 0,0 | 27,3% | 0,0% | 20,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 39:48 | 22 | 2,8 | 7,8 | 2,1 | 1,1 | 0,0 | 25,0% | 28,6% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






