Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 340 min | 37:45 |
| Punkty | 123 | 13,7 |
| Zbiórki | 48 | 5,3 |
| — w ataku | 14 | 1,6 |
| — w obronie | 34 | 3,8 |
| Asysty | 26 | 2,9 |
| Przechwyty | 15 | 1,7 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 21 | 2,3 |
| Przewinienia | 18 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 124 | 13,8 |
- 41,9%FG44 z 105 z gry
- 13,0%3P3 z 23 za trzy
- 74,4%FT32 z 43 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 105 | 41,9% |
| Rzuty za dwa | 41 | 82 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 23 | 13,0% |
| Rzuty wolne | 32 | 43 | 74,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2024 | Z67 : 52 | 33:00 | 15 | 5 | 4 | |
| 26 maj 2024 | Z75 : 46 | 25:56 | 10 | 4 | 4 | |
| 11 maj 2024 | P54 : 67 | 31:31 | 13 | 5 | 1 | |
| 20 kwi 2024 | P56 : 87 | 45:17 | 9 | 5 | 2 | |
| 14 kwi 2024 | Z74 : 68 | 44:30 | 23 | 7 | 3 | |
| 24 mar 2024 | P58 : 59 | 37:34 | 18 | 5 | 2 | |
| 17 mar 2024 | P48 : 69 | 43:22 | 10 | 6 | 4 | |
| 10 mar 2024 | P55 : 90 | 45:51 | 16 | 3 | 2 | |
| 2 mar 2024 | Z65 : 56 | 32:45 | 9 | 8 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 88 meczów · 10 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 26:40 | 15 | 3,0 | 2,6 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 18,5% | 0,0% | 62,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 23:26 | 60 | 6,0 | 3,4 | 2,3 | 0,9 | 0,0 | 46,3% | 0,0% | 62,5% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 0:04 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 21:03 | 30 | 3,8 | 2,0 | 1,3 | 0,4 | 0,3 | 37,5% | 0,0% | 66,7% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 43:46 | 162 | 20,3 | 5,4 | 3,6 | 0,9 | 0,0 | 49,2% | 23,3% | 62,8% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 36:39 | 107 | 11,9 | 4,8 | 2,3 | 1,6 | 0,3 | 40,9% | 6,7% | 73,9% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 37:45 | 123 | 13,7 | 5,3 | 2,9 | 1,7 | 0,6 | 41,9% | 13,0% | 74,4% |
| 2WBA3. Liga | SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW | 7 | 23:54 | 50 | 7,1 | 4,9 | 3,7 | 0,9 | 0,0 | 63,9% | 28,6% | 40,0% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 9 | 12:02 | 35 | 3,9 | 1,8 | 0,8 | 0,9 | 0,2 | 64,0% | 25,0% | 33,3% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 9 | 23:04 | 46 | 5,1 | 4,8 | 1,9 | 0,7 | 0,3 | 51,4% | 12,5% | 41,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 4 | 18:23 | 27 | 6,8 | 2,3 | 0,8 | 0,8 | 0,3 | 42,9% | 40,0% | 63,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 5 | 21:46 | 42 | 8,4 | 2,4 | 2,2 | 0,8 | 0,2 | 43,2% | 30,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 4 | 32:34 | 47 | 11,8 | 6,3 | 3,8 | 2,0 | 0,3 | 47,1% | 20,0% | 76,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






