MirosławWojtyński
20TARGOWEKLiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 88 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 4 drużyny
- 15pktw 5 meczach
- 3,0pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 133 min | 26:40 |
| Punkty | 15 | 3,0 |
| Zbiórki | 13 | 2,6 |
| — w ataku | 7 | 1,4 |
| — w obronie | 6 | 1,2 |
| Asysty | 10 | 2,0 |
| Przechwyty | 4 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 2,0 |
| Przewinienia | 6 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 7 | 1,4 |
- 18,5%FG5 z 27 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 27 | 18,5% |
| Rzuty za dwa | 5 | 24 | 20,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 paź 2026 | P49 : 70 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 paź 2026 | P78 : 93 | 44:58 | 5 | 4 | 5 | |
| 11 paź 2026 | P54 : 60 | 24:00 | 6 | 2 | 0 | |
| 4 paź 2026 | P60 : 74 | 31:55 | 1 | 1 | 1 | |
| 27 wrz 2026 | P71 : 74 | 32:28 | 3 | 6 | 4 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 88 meczów · 10 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 26:40 | 15 | 3,0 | 2,6 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 18,5% | 0,0% | 62,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 23:26 | 60 | 6,0 | 3,4 | 2,3 | 0,9 | 0,0 | 46,3% | 0,0% | 62,5% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 0:04 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 21:03 | 30 | 3,8 | 2,0 | 1,3 | 0,4 | 0,3 | 37,5% | 0,0% | 66,7% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 43:46 | 162 | 20,3 | 5,4 | 3,6 | 0,9 | 0,0 | 49,2% | 23,3% | 62,8% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 36:39 | 107 | 11,9 | 4,8 | 2,3 | 1,6 | 0,3 | 40,9% | 6,7% | 73,9% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 37:45 | 123 | 13,7 | 5,3 | 2,9 | 1,7 | 0,6 | 41,9% | 13,0% | 74,4% |
| 2WBA3. Liga | SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW | 7 | 23:54 | 50 | 7,1 | 4,9 | 3,7 | 0,9 | 0,0 | 63,9% | 28,6% | 40,0% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 9 | 12:02 | 35 | 3,9 | 1,8 | 0,8 | 0,9 | 0,2 | 64,0% | 25,0% | 33,3% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 9 | 23:04 | 46 | 5,1 | 4,8 | 1,9 | 0,7 | 0,3 | 51,4% | 12,5% | 41,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 4 | 18:23 | 27 | 6,8 | 2,3 | 0,8 | 0,8 | 0,3 | 42,9% | 40,0% | 63,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 5 | 21:46 | 42 | 8,4 | 2,4 | 2,2 | 0,8 | 0,2 | 43,2% | 30,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 4 | 32:34 | 47 | 11,8 | 6,3 | 3,8 | 2,0 | 0,3 | 47,1% | 20,0% | 76,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






