MykhailoStonozhenko
2HUTNICZE WILKI1. Liga · 3WBA
- 2023–2026
- 56 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 99pktw 7 meczach
- 14,1pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 244 min | 34:55 |
| Punkty | 99 | 14,1 |
| Zbiórki | 34 | 4,9 |
| — w ataku | 10 | 1,4 |
| — w obronie | 24 | 3,4 |
| Asysty | 17 | 2,4 |
| Przechwyty | 8 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 12 | 1,7 |
| Przewinienia | 15 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 101 | 14,4 |
- 44,6%FG37 z 83 z gry
- 37,3%3P19 z 51 za trzy
- 85,7%FT6 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 83 | 44,6% |
| Rzuty za dwa | 18 | 32 | 56,3% |
| Rzuty za trzy | 19 | 51 | 37,3% |
| Rzuty wolne | 6 | 7 | 85,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 lis 2023 | P59 : 83 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 lis 2023 | P65 : 76 | 48:00 | 17 | 5 | 6 | |
| 12 lis 2023 | P65 : 91 | 44:23 | 11 | 4 | 2 | |
| 5 lis 2023 | P77 : 78 | 33:52 | 10 | 4 | 3 | |
| 29 paź 2023 | P76 : 78 | 40:04 | 26 | 10 | 0 | |
| 22 paź 2023 | Z68 : 65 | 48:00 | 20 | 5 | 4 | |
| 17 paź 2023 | Z78 : 75 | 30:04 | 15 | 6 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 56 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 39:28 | 52 | 13,0 | 4,3 | 3,8 | 3,3 | 0,0 | 33,3% | 28,9% | 63,6% |
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 13 | 43:32 | 302 | 23,2 | 4,8 | 4,4 | 2,4 | 0,0 | 44,7% | 46,3% | 85,0% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 48:00 | 20 | 20,0 | 13,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 46,7% | 46,2% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 12 | 27:16 | 92 | 7,7 | 2,9 | 2,4 | 2,2 | 0,0 | 42,5% | 37,5% | 60,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 32:52 | 87 | 9,7 | 4,6 | 3,2 | 2,4 | 0,0 | 46,4% | 42,9% | 71,4% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 35:23 | 131 | 13,1 | 3,8 | 3,3 | 3,1 | 0,1 | 42,3% | 43,6% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 7 | 34:55 | 99 | 14,1 | 4,9 | 2,4 | 1,1 | 0,3 | 44,6% | 37,3% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






