NoahRynkiewicz
- 2023–2026
- 72 mecze
- 6 sezonów
- 7 drużyn
- 1123pktw karierze
- 15,6pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2291 min | 31:49 |
| Punkty | 1123 | 15,6 |
| Zbiórki | 297 | 4,1 |
| — w ataku | 66 | 0,9 |
| — w obronie | 231 | 3,2 |
| Asysty | 150 | 2,1 |
| Przechwyty | 92 | 1,3 |
| Bloki | 16 | 0,2 |
| Straty | 86 | 1,2 |
| Przewinienia | 39 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 91 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 1048 | 14,6 |
- 45,4%FG431 z 950 z gry
- 37,2%3P168 z 452 za trzy
- 78,8%FT93 z 118 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 431 | 950 | 45,4% |
| Rzuty za dwa | 263 | 498 | 52,8% |
| Rzuty za trzy | 168 | 452 | 37,2% |
| Rzuty wolne | 93 | 118 | 78,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 3 | 32:56 | 49 | 16,3 | 4,0 | 0,7 | 1,0 | 0,3 | 50,0% | 36,4% | 75,0% |
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 37:18 | 43 | 21,5 | 6,5 | 5,0 | 1,5 | 0,0 | 54,8% | 44,4% | 33,3% |
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 8 | 30:17 | 83 | 10,4 | 4,3 | 1,1 | 0,9 | 0,1 | 37,4% | 31,1% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 23:55 | 53 | 7,6 | 3,6 | 2,3 | 0,3 | 0,3 | 40,0% | 25,0% | 66,7% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 2:40 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 37:54 | 143 | 15,9 | 5,1 | 2,3 | 1,8 | 0,1 | 42,5% | 43,3% | 88,2% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 29:48 | 136 | 15,1 | 3,7 | 3,4 | 1,2 | 0,0 | 44,8% | 34,8% | 81,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 40:09 | 230 | 23,0 | 4,4 | 2,2 | 2,1 | 0,5 | 47,8% | 44,9% | 74,1% |
| 5WBA2. Liga | BASKETBALL NEVER STOPS | 9 | 36:49 | 188 | 20,9 | 5,7 | 2,0 | 2,1 | 0,1 | 51,4% | 41,8% | 95,5% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 18:52 | 32 | 8,0 | 1,8 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 41,4% | 8,3% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 28:46 | 166 | 16,6 | 3,2 | 1,6 | 0,5 | 0,4 | 44,2% | 32,4% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






