NoahRynkiewicz
- 2023–2026
- 72 mecze
- 6 sezonów
- 7 drużyn
- 1123pktw karierze
- 15,6pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 2,1astna mecz
Wykresy na tle ligi, mapa rzutów i forma liczą się dla jednych rozgrywek — wybierz sezon i drużynę wyżej. Niżej: cała kariera.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2291 min | 31:49 |
| Punkty | 1123 | 15,6 |
| Zbiórki | 297 | 4,1 |
| — w ataku | 66 | 0,9 |
| — w obronie | 231 | 3,2 |
| Asysty | 150 | 2,1 |
| Przechwyty | 92 | 1,3 |
| Bloki | 16 | 0,2 |
| Straty | 86 | 1,2 |
| Przewinienia | 39 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 91 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 1048 | 14,6 |
- 45,4%FG431 z 950 z gry
- 37,2%3P168 z 452 za trzy
- 78,8%FT93 z 118 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 431 | 950 | 45,4% |
| Rzuty za dwa | 263 | 498 | 52,8% |
| Rzuty za trzy | 168 | 452 | 37,2% |
| Rzuty wolne | 93 | 118 | 78,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz ORLY TEMIDY, 10 gru 2023
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z POLSKA KLUB SPORTOWY, 25 maj 2025
- Mecz 5+ przechwytówz OSTAP RUSZTOWANIA, 8 gru 2024
- Mecz 4+ trójki21 razy · ostatnio z BLAZERS, 18 paź 2026
- Double-double2 razy · ostatnio z BC LITUANICA, 27 wrz 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1123
- 50 meczówrozegranych meczów: 70
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
BC LITUANICA27 wrz 202629pkt11zb6as36eff
TEAM U7 gru 202428pkt9zb4as34eff
ORLY TEMIDY10 gru 202330pkt4zb2as31eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






