NoahRynkiewicz
15BASKETBALL NEVER STOPS2. Liga · 5WBA
- 2023–2026
- 72 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 7 drużyn
- 188pktw 9 meczach
- 20,9pktna mecz
- 5,7zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 331 min | 36:49 |
| Punkty | 188 | 20,9 |
| Zbiórki | 51 | 5,7 |
| — w ataku | 6 | 0,7 |
| — w obronie | 45 | 5,0 |
| Asysty | 18 | 2,0 |
| Przechwyty | 19 | 2,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 22 | 2,4 |
| Przewinienia | 7 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 186 | 20,7 |
- 51,4%FG72 z 140 z gry
- 41,8%3P23 z 55 za trzy
- 95,5%FT21 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 72 | 140 | 51,4% |
| Rzuty za dwa | 49 | 85 | 57,6% |
| Rzuty za trzy | 23 | 55 | 41,8% |
| Rzuty wolne | 21 | 22 | 95,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach BASKETBALL NEVER STOPS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P57 : 64 | 32:00 | 19 | 4 | 0 | |
| 15 gru 2024 | P72 : 85 | 48:00 | 27 | 7 | 3 | |
| 7 gru 2024 | Z83 : 73 | 46:40 | 28 | 9 | 4 | |
| 16 lis 2024 | Z88 : 46 | 35:21 | 24 | 5 | 6 | |
| 27 paź 2024 | Z88 : 68 | 32:16 | 26 | 4 | 2 | |
| 19 paź 2024 | Z77 : 68 | 45:08 | 24 | 6 | 0 | |
| 12 paź 2024 | Z71 : 51 | 23:30 | 0 | 3 | 1 | |
| 5 paź 2024 | Z67 : 48 | 37:25 | 24 | 8 | 1 | |
| 28 wrz 2024 | Z67 : 62 | 31:00 | 16 | 5 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 72 mecze · 6 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 3 | 32:56 | 49 | 16,3 | 4,0 | 0,7 | 1,0 | 0,3 | 50,0% | 36,4% | 75,0% |
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 37:18 | 43 | 21,5 | 6,5 | 5,0 | 1,5 | 0,0 | 54,8% | 44,4% | 33,3% |
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 8 | 30:17 | 83 | 10,4 | 4,3 | 1,1 | 0,9 | 0,1 | 37,4% | 31,1% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 23:55 | 53 | 7,6 | 3,6 | 2,3 | 0,3 | 0,3 | 40,0% | 25,0% | 66,7% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 2:40 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 37:54 | 143 | 15,9 | 5,1 | 2,3 | 1,8 | 0,1 | 42,5% | 43,3% | 88,2% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 29:48 | 136 | 15,1 | 3,7 | 3,4 | 1,2 | 0,0 | 44,8% | 34,8% | 81,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 40:09 | 230 | 23,0 | 4,4 | 2,2 | 2,1 | 0,5 | 47,8% | 44,9% | 74,1% |
| 5WBA2. Liga | BASKETBALL NEVER STOPS | 9 | 36:49 | 188 | 20,9 | 5,7 | 2,0 | 2,1 | 0,1 | 51,4% | 41,8% | 95,5% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 4 | 18:52 | 32 | 8,0 | 1,8 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 41,4% | 8,3% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 28:46 | 166 | 16,6 | 3,2 | 1,6 | 0,5 | 0,4 | 44,2% | 32,4% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






