NoahRynkiewicz
15FOR THE WIN2. Liga · 6WBA
- 2023–2026
- 72 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 7 drużyn
- 136pktw 9 meczach
- 15,1pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 3,4astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 56,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,2%
- 54,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,6%
- 56,9%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,0%
Średnia ligi to średnia z 172 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (6WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 29najwięcej punktówz FASOLKI, 31 maj 2025
- 6najwięcej zbiórekz TARGOWEK WARRIORS, 10 maj 2025
- 7najwięcej asystz MOOSES, 18 maj 2025
- 26najlepszy mecz (EFF)29 pkt, 4 zb, 4 as — z FASOLKI, 31 maj 2025
- 77 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 22 mecze z 20+ pktz 8 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 72 mecze · 6 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2291 min | 31:49 |
| Punkty | 1123 | 15,6 |
| Zbiórki | 297 | 4,1 |
| — w ataku | 66 | 0,9 |
| — w obronie | 231 | 3,2 |
| Asysty | 150 | 2,1 |
| Przechwyty | 92 | 1,3 |
| Bloki | 16 | 0,2 |
| Straty | 86 | 1,2 |
| Przewinienia | 39 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 91 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 1048 | 14,6 |
- 45,4%FG431 z 950 z gry
- 37,2%3P168 z 452 za trzy
- 78,8%FT93 z 118 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 431 | 950 | 45,4% |
| Rzuty za dwa | 263 | 498 | 52,8% |
| Rzuty za trzy | 168 | 452 | 37,2% |
| Rzuty wolne | 93 | 118 | 78,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz ORLY TEMIDY, 10 gru 2023
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z POLSKA KLUB SPORTOWY, 25 maj 2025
- Mecz 5+ przechwytówz OSTAP RUSZTOWANIA, 8 gru 2024
- Mecz 4+ trójki21 razy · ostatnio z BLAZERS, 18 paź 2026
- Double-double2 razy · ostatnio z BC LITUANICA, 27 wrz 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1123
- 50 meczówrozegranych meczów: 70
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
BC LITUANICA27 wrz 202629pkt11zb6as36eff
TEAM U7 gru 202428pkt9zb4as34eff
ORLY TEMIDY10 gru 202330pkt4zb2as31eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






