Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 293 min | 26:36 |
| Punkty | 134 | 12,2 |
| Zbiórki | 43 | 3,9 |
| — w ataku | 14 | 1,3 |
| — w obronie | 29 | 2,6 |
| Asysty | 16 | 1,5 |
| Przechwyty | 15 | 1,4 |
| Bloki | 7 | 0,6 |
| Straty | 9 | 0,8 |
| Przewinienia | 12 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 32 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 146 | 13,3 |
- 48,4%FG44 z 91 z gry
- 30,8%3P12 z 39 za trzy
- 72,3%FT34 z 47 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 91 | 48,4% |
| Rzuty za dwa | 32 | 52 | 61,5% |
| Rzuty za trzy | 12 | 39 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 34 | 47 | 72,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2024 | Z51 : 48 | 31:28 | 11 | 4 | 0 | |
| 9 cze 2024 | Z65 : 51 | 23:03 | 20 | 7 | 1 | |
| 8 cze 2024 | Z70 : 47 | 19:10 | 11 | 3 | 3 | |
| 26 maj 2024 | Z77 : 25 | 32:13 | 16 | 6 | 0 | |
| 18 maj 2024 | Z65 : 53 | 23:30 | 3 | 3 | 1 | |
| 12 maj 2024 | Z66 : 54 | 26:36 | 14 | 1 | 2 | |
| 21 kwi 2024 | Z68 : 60 | 23:48 | 14 | 2 | 3 | |
| 13 kwi 2024 | Z77 : 42 | 20:00 | 13 | 1 | 1 | |
| 6 kwi 2024 | Z86 : 59 | 27:37 | 8 | 3 | 2 | |
| 16 mar 2024 | Z82 : 57 | 40:19 | 21 | 8 | 2 | |
| 9 mar 2024 | Z66 : 56 | 24:50 | 3 | 5 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 42 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 3 | 9:31 | 10 | 3,3 | 0,7 | 0,0 | 0,3 | 0,3 | 44,4% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 8 | 28:07 | 92 | 11,5 | 2,8 | 0,5 | 1,0 | 0,1 | 44,3% | 37,1% | 68,0% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 30:16 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 10 | 27:50 | 145 | 14,5 | 3,5 | 0,7 | 1,2 | 0,1 | 43,5% | 36,0% | 78,6% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 11 | 26:36 | 134 | 12,2 | 3,9 | 1,5 | 1,4 | 0,6 | 48,4% | 30,8% | 72,3% |
| 1WBA2. Liga | NCAB BASKETBALL | 9 | 23:00 | 60 | 6,7 | 2,9 | 0,9 | 1,0 | 0,3 | 35,5% | 26,7% | 47,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






