Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 278 min | 27:50 |
| Punkty | 145 | 14,5 |
| Zbiórki | 35 | 3,5 |
| — w ataku | 10 | 1,0 |
| — w obronie | 25 | 2,5 |
| Asysty | 7 | 0,7 |
| Przechwyty | 12 | 1,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 18 | 1,8 |
| Przewinienia | 8 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 112 | 11,2 |
- 43,5%FG47 z 108 z gry
- 36,0%3P18 z 50 za trzy
- 78,6%FT33 z 42 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 47 | 108 | 43,5% |
| Rzuty za dwa | 29 | 58 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 18 | 50 | 36,0% |
| Rzuty wolne | 33 | 42 | 78,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2025 | P45 : 70 | 41:13 | 13 | 6 | 0 | |
| 14 gru 2024 | Z87 : 85 | 34:10 | 18 | 3 | 2 | |
| 7 gru 2024 | P73 : 83 | 29:38 | 13 | 0 | 0 | |
| 30 lis 2024 | Z67 : 54 | 13:10 | 6 | 3 | 0 | |
| 16 lis 2024 | P44 : 57 | 31:07 | 6 | 9 | 1 | |
| 26 paź 2024 | Z65 : 57 | 28:19 | 22 | 2 | 1 | |
| 19 paź 2024 | Z92 : 57 | 18:40 | 10 | 2 | 0 | |
| 12 paź 2024 | Z86 : 69 | 29:25 | 20 | 3 | 1 | |
| 5 paź 2024 | Z65 : 61 | 24:15 | 19 | 3 | 2 | |
| 28 wrz 2024 | Z90 : 48 | 28:19 | 18 | 4 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 42 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 3 | 9:31 | 10 | 3,3 | 0,7 | 0,0 | 0,3 | 0,3 | 44,4% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 8 | 28:07 | 92 | 11,5 | 2,8 | 0,5 | 1,0 | 0,1 | 44,3% | 37,1% | 68,0% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 30:16 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 10 | 27:50 | 145 | 14,5 | 3,5 | 0,7 | 1,2 | 0,1 | 43,5% | 36,0% | 78,6% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 11 | 26:36 | 134 | 12,2 | 3,9 | 1,5 | 1,4 | 0,6 | 48,4% | 30,8% | 72,3% |
| 1WBA2. Liga | NCAB BASKETBALL | 9 | 23:00 | 60 | 6,7 | 2,9 | 0,9 | 1,0 | 0,3 | 35,5% | 26,7% | 47,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






