Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 139 min | 34:41 |
| Punkty | 41 | 10,3 |
| Zbiórki | 12 | 3,0 |
| — w ataku | 4 | 1,0 |
| — w obronie | 8 | 2,0 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 4 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 8 | 2,0 |
| Przewinienia | 5 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 34 | 8,5 |
- 54,5%FG18 z 33 z gry
- 25,0%3P1 z 4 za trzy
- 40,0%FT4 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 33 | 54,5% |
| Rzuty za dwa | 17 | 29 | 58,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 10 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2020–2025 · 82 mecze · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 7 | 30:39 | 36 | 5,1 | 2,7 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 35,1% | 16,7% | 42,1% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 10 | 34:00 | 72 | 7,2 | 2,2 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 5,9% | 47,8% |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 48:00 | 9 | 9,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | 50,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 38:00 | 81 | 10,1 | 2,8 | 2,1 | 1,1 | 0,0 | 46,4% | 25,0% | 51,9% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 26:20 | 77 | 7,0 | 0,5 | 2,3 | 0,2 | 0,0 | 54,4% | 33,3% | 41,4% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 12 | 26:06 | 102 | 8,5 | 0,7 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 54,8% | 30,0% | 23,5% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 35:28 | 179 | 16,3 | 2,6 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 57,7% | 9,1% | 53,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 2 | 28:27 | 28 | 14,0 | 2,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 75,0% | 33,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 4 | 34:41 | 41 | 10,3 | 3,0 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 54,5% | 25,0% | 40,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 5 | 38:48 | 46 | 9,2 | 3,0 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 20,0% | 68,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 11 | 31:33 | 91 | 8,3 | 1,5 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 47,4% | 50,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






