Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 313 min | 26:06 |
| Punkty | 102 | 8,5 |
| Zbiórki | 8 | 0,7 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 0 | 0,0 |
| Asysty | 17 | 1,4 |
| Przechwyty | 9 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,2 |
| Przewinienia | 9 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 71 | 5,9 |
- 54,8%FG46 z 84 z gry
- 30,0%3P6 z 20 za trzy
- 23,5%FT4 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 84 | 54,8% |
| Rzuty za dwa | 40 | 64 | 62,5% |
| Rzuty za trzy | 6 | 20 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 17 | 23,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P56 : 66 | 25:46 | 10 | 0 | 1 | |
| 3 cze 2023 | P60 : 75 | 20:33 | 3 | 1 | 1 | |
| 27 maj 2023 | Z61 : 54 | 29:22 | 0 | 0 | 1 | |
| 21 maj 2023 | Z57 : 46 | 10:05 | 0 | 1 | 2 | |
| 14 maj 2023 | Z76 : 38 | 23:58 | 9 | 1 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | Z64 : 56 | 24:11 | 13 | 2 | 1 | |
| 15 kwi 2023 | P51 : 52 | 34:43 | 10 | 1 | 1 | |
| 19 mar 2023 | Z92 : 58 | 24:00 | 14 | 1 | 4 | |
| 11 mar 2023 | Z75 : 73 | 37:08 | 11 | 1 | 0 | |
| 5 mar 2023 | P75 : 78 | 43:21 | 5 | 0 | 3 | |
| 5 lut 2023 | P51 : 71 | 12:33 | 6 | 0 | 0 | |
| 29 sty 2023 | Z82 : 38 | 27:34 | 21 | 0 | 3 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 82 mecze · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 7 | 30:39 | 36 | 5,1 | 2,7 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 35,1% | 16,7% | 42,1% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 10 | 34:00 | 72 | 7,2 | 2,2 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 5,9% | 47,8% |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 48:00 | 9 | 9,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | 50,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 38:00 | 81 | 10,1 | 2,8 | 2,1 | 1,1 | 0,0 | 46,4% | 25,0% | 51,9% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 26:20 | 77 | 7,0 | 0,5 | 2,3 | 0,2 | 0,0 | 54,4% | 33,3% | 41,4% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 12 | 26:06 | 102 | 8,5 | 0,7 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 54,8% | 30,0% | 23,5% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 35:28 | 179 | 16,3 | 2,6 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 57,7% | 9,1% | 53,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 2 | 28:27 | 28 | 14,0 | 2,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 75,0% | 33,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 4 | 34:41 | 41 | 10,3 | 3,0 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 54,5% | 25,0% | 40,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 5 | 38:48 | 46 | 9,2 | 3,0 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 20,0% | 68,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 11 | 31:33 | 91 | 8,3 | 1,5 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 47,4% | 50,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






