OzencErim
24TEAM EUROPE2. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 107 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 63pktw 10 meczach
- 6,3pktna mecz
- 1,4zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 262 min | 26:14 |
| Punkty | 63 | 6,3 |
| Zbiórki | 14 | 1,4 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 11 | 1,1 |
| Asysty | 22 | 2,2 |
| Przechwyty | 6 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 1,7 |
| Przewinienia | 18 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 38 | 3,8 |
- 30,4%FG21 z 69 z gry
- 30,4%3P17 z 56 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 69 | 30,4% |
| Rzuty za dwa | 4 | 13 | 30,8% |
| Rzuty za trzy | 17 | 56 | 30,4% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 maj 2024 | Z67 : 54 | 29:07 | 4 | 2 | 2 | |
| 20 kwi 2024 | P49 : 86 | 26:30 | 3 | 3 | 1 | |
| 13 kwi 2024 | P64 : 81 | 21:16 | 14 | 1 | 1 | |
| 6 kwi 2024 | P54 : 63 | 15:26 | 0 | 0 | 1 | |
| 23 mar 2024 | P60 : 63 | 24:56 | 3 | 1 | 3 | |
| 16 mar 2024 | P56 : 76 | 32:52 | 3 | 1 | 3 | |
| 9 mar 2024 | Z78 : 55 | 28:43 | 15 | 1 | 2 | |
| 2 mar 2024 | P66 : 75 | 31:16 | 9 | 1 | 3 | |
| 25 lut 2024 | Z64 : 58 | 28:13 | 9 | 2 | 3 | |
| 17 lut 2024 | P51 : 66 | 24:04 | 3 | 2 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 107 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 24:19 | 11 | 2,2 | 2,2 | 2,4 | 0,2 | 0,0 | 19,0% | 17,6% | — |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 24:51 | 38 | 3,5 | 1,3 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 28,0% | 26,3% | 0,0% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 24:36 | 60 | 6,0 | 1,4 | 1,2 | 0,8 | 0,0 | 43,5% | 41,2% | 66,7% |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 24:01 | 9 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | 37,5% | — |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 12 | 22:31 | 62 | 5,2 | 1,2 | 1,2 | 0,3 | 0,0 | 38,5% | 37,8% | 62,5% |
| 6WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 20:40 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 26:07 | 33 | 4,1 | 2,0 | 1,6 | 0,1 | 0,0 | 20,0% | 20,5% | 80,0% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 26:14 | 63 | 6,3 | 1,4 | 2,2 | 0,6 | 0,0 | 30,4% | 30,4% | 66,7% |
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 27:00 | 51 | 5,1 | 1,1 | 1,3 | 0,4 | 0,0 | 29,6% | 32,6% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 22:38 | 38 | 4,8 | 1,5 | 1,8 | 0,3 | 0,1 | 26,7% | 29,7% | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 26:50 | 56 | 5,6 | 0,8 | 2,4 | 1,0 | 0,0 | 40,4% | 47,2% | 25,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 25:43 | 49 | 4,9 | 1,2 | 1,5 | 0,7 | 0,2 | 30,6% | 27,5% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 31:48 | 26 | 3,7 | 1,6 | 2,9 | 0,4 | 0,0 | 20,5% | 24,0% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 27:19 | 4 | 1,0 | 2,3 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 15,4% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






