9 marca 2024, 18:452. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
FOR THE WINgospodarzwynik 55 do 78
TEAM EUROPEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filip Chudek | 15 | 28:52 | 18 | 7 | 10 | 70,0% | 3 | 3 | 4 | 7 | 57,1% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 18 | -15 |
| Patryk Tyburski | 31 | 30:01 | 10 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 6 | 7 | 85,7% | 9 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | 18 | -18 |
| Piotr Niewczas | 3 | 30:37 | 8 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -15 |
| Kuba Florczuk | 8 | 27:31 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | -2 | -17 |
| Pawel Kostian | 9 | 31:13 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 | -14 |
| Krzysztof Kuligowski | 7 | 28:55 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 11 | -15 |
| Filip Brymora | 33 | 33:40 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | -16 |
| Tomasz Bereda | 1 | 29:07 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | -5 |
| Razem | — | 239:56 | 55 | 20 | 50 | 40,0% | 12 | 25 | 8 | 25 | 32,0% | 7 | 10 | 70,0% | 36 | 12 | 24 | 19 | 3 | 4 | 23 | 11 | 11 | 61 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oto Meparsishvili | 2 | 40:21 | 27 | 10 | 17 | 58,8% | 6 | 8 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 6 | 50,0% | 6 | 2 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 1 | 4 | 29 | 24 |
| Ozenc Erim | 24 | 28:43 | 15 | 5 | 6 | 83,3% | 1 | 1 | 4 | 5 | 80,0% | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 16 | 19 |
| Matej Zontar | 5 | 33:40 | 12 | 5 | 14 | 35,7% | 5 | 14 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 5 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 9 | 28 |
| Marcin Sawicki | 11 | 33:07 | 11 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 8 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 11 | 10 |
| Tom Deby | 42 | 14:52 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | 13 |
| Andrei Negrea | 21 | 29:19 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | -4 |
| Will Rumley | 4 | 34:23 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 13 | 9 |
| Peter Stankovic | 10 | 25:31 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 9 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 13 | 16 |
| Razem | — | 239:56 | 78 | 31 | 64 | 48,4% | 22 | 47 | 9 | 17 | 52,9% | 7 | 14 | 50,0% | 32 | 12 | 20 | 29 | 13 | 1 | 8 | 11 | 11 | 105 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | FOR THE WIN | TEAM EUROPE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2412/25 · 48,0%, lepszy wynik | 4422/47 · 46,8% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/25 · 32,0% | 279/17 · 52,9%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/10 · 70,0%, lepszy wynik | 77/14 · 50,0% |
| Zbiórki w obronie | 24, lepszy wynik | 20 |
| Zbiórki w ataku | 12 | 12 |
| Asysty | 19 | 29, lepszy wynik |
| Przechwyty | 3 | 13, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 23 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






