PatrykAndres
- 2021–2026
- 77 meczów
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 1054pktw karierze
- 13,7pktna mecz
- 6,5zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2551 min | 33:07 |
| Punkty | 1054 | 13,7 |
| Zbiórki | 504 | 6,5 |
| — w ataku | 66 | 0,9 |
| — w obronie | 438 | 5,7 |
| Asysty | 215 | 2,8 |
| Przechwyty | 105 | 1,4 |
| Bloki | 15 | 0,2 |
| Straty | 100 | 1,3 |
| Przewinienia | 157 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 143 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 1393 | 18,1 |
- 50,9%FG387 z 761 z gry
- 40,5%3P173 z 427 za trzy
- 80,5%FT107 z 133 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 387 | 761 | 50,9% |
| Rzuty za dwa | 214 | 334 | 64,1% |
| Rzuty za trzy | 173 | 427 | 40,5% |
| Rzuty wolne | 107 | 133 | 80,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 42:42 | 60 | 20,0 | 8,3 | 2,3 | 2,3 | 0,3 | 54,1% | 44,4% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 29:20 | 84 | 10,5 | 5,3 | 3,1 | 0,9 | 0,3 | 45,5% | 33,3% | 92,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 27:24 | 59 | 11,8 | 8,8 | 2,4 | 0,8 | 0,2 | 53,3% | 31,3% | 85,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 34:32 | 144 | 18,0 | 5,3 | 1,9 | 1,4 | 0,1 | 52,5% | 38,0% | 86,4% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 34:37 | 134 | 13,4 | 6,3 | 4,2 | 1,1 | 0,3 | 54,8% | 41,8% | 81,8% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 32:55 | 67 | 13,4 | 7,6 | 1,6 | 2,2 | 0,0 | 45,5% | 37,8% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 33:05 | 188 | 14,5 | 6,5 | 2,4 | 1,2 | 0,2 | 52,3% | 44,8% | 73,3% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 37:20 | 117 | 13,0 | 7,3 | 3,8 | 1,7 | 0,2 | 48,2% | 42,6% | 75,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 29:27 | 113 | 11,3 | 6,2 | 2,2 | 1,4 | 0,2 | 52,6% | 45,9% | 87,5% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 25:28 | 12 | 12,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 28,6% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 19:10 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 42,9% | 25,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 39:39 | 68 | 17,0 | 7,8 | 4,0 | 1,5 | 0,0 | 50,0% | 38,5% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






