PatrykAndres
21HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 77 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 134pktw 10 meczach
- 13,4pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 4,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 346 min | 34:37 |
| Punkty | 134 | 13,4 |
| Zbiórki | 63 | 6,3 |
| — w ataku | 6 | 0,6 |
| — w obronie | 57 | 5,7 |
| Asysty | 42 | 4,2 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 195 | 19,5 |
- 54,8%FG51 z 93 z gry
- 41,8%3P23 z 55 za trzy
- 81,8%FT9 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 51 | 93 | 54,8% |
| Rzuty za dwa | 28 | 38 | 73,7% |
| Rzuty za trzy | 23 | 55 | 41,8% |
| Rzuty wolne | 9 | 11 | 81,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z60 : 46 | 34:52 | 11 | 8 | 6 | |
| 19 sty 2025 | P74 : 83 | 44:22 | 11 | 7 | 7 | |
| 12 sty 2025 | Z75 : 72 | 39:21 | 10 | 6 | 4 | |
| 19 gru 2024 | P70 : 77 | 42:42 | 17 | 9 | 2 | |
| 15 gru 2024 | Z82 : 76 | 40:00 | 13 | 7 | 8 | |
| 8 gru 2024 | Z90 : 80 | 28:15 | 14 | 3 | 2 | |
| 24 lis 2024 | Z20 : 0 | 29:45 | 2 | 5 | 1 | |
| 20 paź 2024 | Z95 : 41 | 28:19 | 19 | 8 | 2 | |
| 13 paź 2024 | Z70 : 65 | 35:45 | 17 | 4 | 5 | |
| 6 paź 2024 | Z129 : 91 | 22:49 | 20 | 6 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 77 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 42:42 | 60 | 20,0 | 8,3 | 2,3 | 2,3 | 0,3 | 54,1% | 44,4% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 29:20 | 84 | 10,5 | 5,3 | 3,1 | 0,9 | 0,3 | 45,5% | 33,3% | 92,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 27:24 | 59 | 11,8 | 8,8 | 2,4 | 0,8 | 0,2 | 53,3% | 31,3% | 85,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 34:32 | 144 | 18,0 | 5,3 | 1,9 | 1,4 | 0,1 | 52,5% | 38,0% | 86,4% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 34:37 | 134 | 13,4 | 6,3 | 4,2 | 1,1 | 0,3 | 54,8% | 41,8% | 81,8% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 32:55 | 67 | 13,4 | 7,6 | 1,6 | 2,2 | 0,0 | 45,5% | 37,8% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 33:05 | 188 | 14,5 | 6,5 | 2,4 | 1,2 | 0,2 | 52,3% | 44,8% | 73,3% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 37:20 | 117 | 13,0 | 7,3 | 3,8 | 1,7 | 0,2 | 48,2% | 42,6% | 75,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 29:27 | 113 | 11,3 | 6,2 | 2,2 | 1,4 | 0,2 | 52,6% | 45,9% | 87,5% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 25:28 | 12 | 12,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 28,6% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 19:10 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 42,9% | 25,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 39:39 | 68 | 17,0 | 7,8 | 4,0 | 1,5 | 0,0 | 50,0% | 38,5% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






