PatrykKordowiecki
16SPORTOWA WARSZAWA2. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 25 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 303pktw 11 meczach
- 27,5pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 483 min | 43:52 |
| Punkty | 303 | 27,5 |
| Zbiórki | 33 | 3,0 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 25 | 2,3 |
| Asysty | 38 | 3,5 |
| Przechwyty | 13 | 1,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 40 | 3,6 |
| Przewinienia | 6 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 63 | 5,7 |
| Ocena (EFF) | 185 | 16,8 |
- 46,3%FG113 z 244 z gry
- 25,6%3P22 z 86 za trzy
- 64,0%FT55 z 86 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 113 | 244 | 46,3% |
| Rzuty za dwa | 91 | 158 | 57,6% |
| Rzuty za trzy | 22 | 86 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 55 | 86 | 64,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach SPORTOWA WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2024 | P44 : 52 | 45:42 | 15 | 3 | 1 | |
| 11 maj 2024 | Z95 : 74 | 46:52 | 41 | 2 | 3 | |
| 21 kwi 2024 | Z79 : 48 | 48:00 | 35 | 0 | 3 | |
| 14 kwi 2024 | P59 : 75 | 48:00 | 27 | 2 | 4 | |
| 7 kwi 2024 | Z74 : 60 | 42:17 | 25 | 1 | 5 | |
| 23 mar 2024 | P55 : 60 | 43:43 | 21 | 1 | 3 | |
| 17 mar 2024 | Z69 : 48 | 48:00 | 27 | 7 | 2 | |
| 10 mar 2024 | Z69 : 67 | 31:19 | 18 | 5 | 1 | |
| 2 mar 2024 | Z79 : 47 | 42:27 | 33 | 3 | 8 | |
| 25 lut 2024 | P60 : 63 | 41:28 | 34 | 2 | 4 | |
| 18 lut 2024 | P57 : 71 | 44:42 | 27 | 7 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 25 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MDM SERWIS | 2 | 26:04 | 22 | 11,0 | 1,5 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 11,1% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 12 | 39:52 | 245 | 20,4 | 2,9 | 2,6 | 0,8 | 0,0 | 44,3% | 39,1% | 73,8% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 11 | 43:52 | 303 | 27,5 | 3,0 | 3,5 | 1,2 | 0,0 | 46,3% | 25,6% | 64,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






