PatrykLubanski
- 2024–2026
- 60 meczów
- 6 sezonów
- 6 drużyn
- 1177pktw karierze
- 19,6pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2192 min | 36:32 |
| Punkty | 1177 | 19,6 |
| Zbiórki | 307 | 5,1 |
| — w ataku | 99 | 1,7 |
| — w obronie | 208 | 3,5 |
| Asysty | 65 | 1,1 |
| Przechwyty | 62 | 1,0 |
| Bloki | 7 | 0,1 |
| Straty | 87 | 1,5 |
| Przewinienia | 56 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 72 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 836 | 13,9 |
- 40,0%FG443 z 1108 z gry
- 36,3%3P227 z 625 za trzy
- 68,1%FT64 z 94 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 443 | 1108 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 216 | 483 | 44,7% |
| Rzuty za trzy | 227 | 625 | 36,3% |
| Rzuty wolne | 64 | 94 | 68,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 4 | 36:51 | 73 | 18,3 | 4,8 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 44,8% | 40,9% | 75,0% |
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 4 | 38:18 | 120 | 30,0 | 2,0 | 0,5 | 2,5 | 0,0 | 52,3% | 48,8% | 66,7% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 39:14 | 111 | 15,9 | 4,6 | 1,9 | 1,0 | 0,0 | 35,8% | 29,9% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 11 | 35:16 | 222 | 20,2 | 4,5 | 1,5 | 1,0 | 0,2 | 44,9% | 42,1% | 73,7% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 11 | 36:14 | 231 | 21,0 | 5,4 | 0,7 | 0,9 | 0,0 | 41,4% | 37,6% | 61,9% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 42:31 | 225 | 22,5 | 8,2 | 0,8 | 1,0 | 0,3 | 35,2% | 31,0% | 74,1% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 39:24 | 195 | 19,5 | 5,7 | 1,6 | 1,0 | 0,2 | 35,6% | 34,3% | 42,9% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 1 | 10:48 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






