PatrykLubanski
13DRUZYNA WYBUCH2. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 60 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 6 drużyn
- 195pktw 10 meczach
- 19,5pktna mecz
- 5,7zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 394 min | 39:24 |
| Punkty | 195 | 19,5 |
| Zbiórki | 57 | 5,7 |
| — w ataku | 13 | 1,3 |
| — w obronie | 44 | 4,4 |
| Asysty | 16 | 1,6 |
| Przechwyty | 10 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 24 | 2,4 |
| Przewinienia | 11 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 120 | 12,0 |
- 35,6%FG73 z 205 z gry
- 34,3%3P46 z 134 za trzy
- 42,9%FT3 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 73 | 205 | 35,6% |
| Rzuty za dwa | 27 | 71 | 38,0% |
| Rzuty za trzy | 46 | 134 | 34,3% |
| Rzuty wolne | 3 | 7 | 42,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach DRUZYNA WYBUCH. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | P74 : 89 | 44:34 | 32 | 12 | 1 | |
| 11 sty 2025 | Z52 : 49 | 37:46 | 14 | 7 | 2 | |
| 22 gru 2024 | P69 : 75 | 48:00 | 37 | 8 | 2 | |
| 14 gru 2024 | Z81 : 78 | 35:34 | 12 | 3 | 3 | |
| 30 lis 2024 | P58 : 72 | 39:04 | 18 | 6 | 0 | |
| 16 lis 2024 | P46 : 88 | 38:16 | 14 | 3 | 3 | |
| 26 paź 2024 | P61 : 68 | 45:51 | 25 | 8 | 1 | |
| 12 paź 2024 | P64 : 75 | 34:49 | 14 | 3 | 0 | |
| 5 paź 2024 | P38 : 79 | 27:43 | 14 | 1 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | P61 : 73 | 42:25 | 15 | 6 | 4 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 60 meczów · 6 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 4 | 36:51 | 73 | 18,3 | 4,8 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 44,8% | 40,9% | 75,0% |
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 4 | 38:18 | 120 | 30,0 | 2,0 | 0,5 | 2,5 | 0,0 | 52,3% | 48,8% | 66,7% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 39:14 | 111 | 15,9 | 4,6 | 1,9 | 1,0 | 0,0 | 35,8% | 29,9% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 11 | 35:16 | 222 | 20,2 | 4,5 | 1,5 | 1,0 | 0,2 | 44,9% | 42,1% | 73,7% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 11 | 36:14 | 231 | 21,0 | 5,4 | 0,7 | 0,9 | 0,0 | 41,4% | 37,6% | 61,9% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 42:31 | 225 | 22,5 | 8,2 | 0,8 | 1,0 | 0,3 | 35,2% | 31,0% | 74,1% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 39:24 | 195 | 19,5 | 5,7 | 1,6 | 1,0 | 0,2 | 35,6% | 34,3% | 42,9% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 1 | 10:48 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






