PatrykMitura
91KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEBaraże · 2WBA
- 2023–2026
- 40 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 11pktw 1 meczu
- 11,0pktna mecz
- 8,0zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 27 min | 26:31 |
| Punkty | 11 | 11,0 |
| Zbiórki | 8 | 8,0 |
| — w ataku | 3 | 3,0 |
| — w obronie | 5 | 5,0 |
| Asysty | 3 | 3,0 |
| Przechwyty | 2 | 2,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 2,0 |
| Przewinienia | 1 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 19 | 19,0 |
- 66,7%FG4 z 6 z gry
- 100,0%3P2 z 2 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 6 | 66,7% |
| Rzuty za dwa | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 2 | 100,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (2WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2023–2026 · 40 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 41:12 | 7 | 7,0 | 11,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 27,3% | 50,0% | — |
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 6 | 37:48 | 55 | 9,2 | 3,8 | 1,8 | 1,2 | 0,3 | 42,6% | 33,3% | 42,9% |
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 6 | 31:42 | 49 | 8,2 | 4,7 | 1,5 | 1,5 | 0,2 | 34,6% | 14,3% | 55,0% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 29:47 | 41 | 8,2 | 4,6 | 1,2 | 1,2 | 0,0 | 34,9% | 0,0% | 73,3% |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 43:19 | 10 | 10,0 | 5,0 | 10,0 | 3,0 | 1,0 | 45,5% | — | — |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 24:12 | 57 | 8,1 | 3,1 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 45,7% | 20,0% | 61,1% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 2 | 30:42 | 17 | 8,5 | 5,5 | 3,5 | 0,5 | 0,0 | 36,8% | 33,3% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 29:01 | 47 | 9,4 | 4,4 | 2,6 | 1,6 | 0,0 | 44,2% | 0,0% | 60,0% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 6 | 26:07 | 79 | 13,2 | 5,0 | 2,0 | 0,7 | 0,5 | 52,5% | 27,3% | 60,0% |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 26:31 | 11 | 11,0 | 8,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 66,7% | 100,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






