PatrykMitura
0KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE1. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 40 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 55pktw 6 meczach
- 9,2pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 1,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 45,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 45,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 16,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 3punktów w końcówkachw 2 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 100,0%z gry w końcówkach1 z 1 rzutów z gry
- 66,7%wolne w końcówkach2 z 3 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 12 / 25 | 48,0% | 49,4% |
| Półdystans | 8 / 20 | 40,0% | 44,8% |
| Za trzy | 3 / 9 | 33,3% | 28,4% |
| Razem z gry | 23 / 54 | 42,6% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 13najwięcej punktówz PUMY BETONU, 15 lut 2026
- 7najwięcej zbiórekz MDM SERWIS, 8 mar 2026
- 3najwięcej asystz MDM SERWIS, 8 mar 2026
- 15najlepszy mecz (EFF)12 pkt, 7 zb, 3 as — z MDM SERWIS, 8 mar 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 40 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1210 min | 30:14 |
| Punkty | 373 | 9,3 |
| Zbiórki | 183 | 4,6 |
| — w ataku | 56 | 1,4 |
| — w obronie | 127 | 3,2 |
| Asysty | 87 | 2,2 |
| Przechwyty | 49 | 1,2 |
| Bloki | 7 | 0,2 |
| Straty | 85 | 2,1 |
| Przewinienia | 70 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 73 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 373 | 9,3 |
- 42,5%FG147 z 346 z gry
- 22,7%3P20 z 88 za trzy
- 58,4%FT59 z 101 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 147 | 346 | 42,5% |
| Rzuty za dwa | 127 | 258 | 49,2% |
| Rzuty za trzy | 20 | 88 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 59 | 101 | 58,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz TEAM EUROPE, 15 cze 2025
- Mecz 4+ trójkiz MDM SERWIS, 13 paź 2024
- Double-doublez TEAM EUROPE, 15 cze 2025
- 100 punktówpunktów w karierze: 373
- 25 meczówrozegranych meczów: 40
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 8
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TEKOpro5 mar 202323pkt9zb2as27eff
WARSAW GREEN GOOSE29 sty 202316pkt6zb4as22eff
TEAM EUROPE15 cze 202510pkt5zb10as20eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






