PatrykPawlowski
- 2022–2026
- 37 meczów
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 365pktw karierze
- 9,9pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1057 min | 28:35 |
| Punkty | 365 | 9,9 |
| Zbiórki | 110 | 3,0 |
| — w ataku | 30 | 0,8 |
| — w obronie | 80 | 2,2 |
| Asysty | 51 | 1,4 |
| Przechwyty | 76 | 2,1 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 63 | 1,7 |
| Przewinienia | 100 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 96 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 274 | 7,4 |
- 37,6%FG132 z 351 z gry
- 20,7%3P23 z 111 za trzy
- 62,4%FT78 z 125 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 132 | 351 | 37,6% |
| Rzuty za dwa | 109 | 240 | 45,4% |
| Rzuty za trzy | 23 | 111 | 20,7% |
| Rzuty wolne | 78 | 125 | 62,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 3 | 31:04 | 48 | 16,0 | 1,7 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 48,6% | 40,0% | 83,3% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 28:18 | 110 | 11,0 | 2,8 | 2,1 | 2,8 | 0,1 | 35,9% | 8,3% | 76,7% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 29:01 | 85 | 7,7 | 3,5 | 1,5 | 2,0 | 0,0 | 33,0% | 18,8% | 60,0% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 13:05 | 2 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 0,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 28:41 | 93 | 9,3 | 2,8 | 0,8 | 1,6 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 51,2% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 34:19 | 5 | 5,0 | 5,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 15,4% | 0,0% | 33,3% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 27:51 | 22 | 22,0 | 3,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 64,3% | 66,7% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






