PatrykPawlowski
6TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 6WBA
- 2022–2026
- 37 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 93pktw 10 meczach
- 9,3pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 287 min | 28:41 |
| Punkty | 93 | 9,3 |
| Zbiórki | 28 | 2,8 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 23 | 2,3 |
| Asysty | 8 | 0,8 |
| Przechwyty | 16 | 1,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 18 | 1,8 |
| Przewinienia | 23 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 59 | 5,9 |
- 40,0%FG32 z 80 z gry
- 33,3%3P8 z 24 za trzy
- 51,2%FT21 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 80 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 24 | 56 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 8 | 24 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 21 | 41 | 51,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z60 : 46 | 36:58 | 20 | 7 | 1 | |
| 7 cze 2025 | P33 : 43 | 42:07 | 0 | 1 | 0 | |
| 1 cze 2025 | Z51 : 48 | 31:55 | 15 | 6 | 1 | |
| 10 maj 2025 | P71 : 78 | 27:38 | 8 | 3 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | Z60 : 55 | 35:46 | 13 | 3 | 1 | |
| 6 kwi 2025 | Z49 : 46 | 30:01 | 12 | 1 | 2 | |
| 23 mar 2025 | P47 : 49 | 32:28 | 10 | 3 | 1 | |
| 16 mar 2025 | P52 : 65 | 30:15 | 13 | 2 | 1 | |
| 9 mar 2025 | P50 : 77 | 19:37 | 2 | 2 | 1 | |
| 1 mar 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 37 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 3 | 31:04 | 48 | 16,0 | 1,7 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 48,6% | 40,0% | 83,3% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 28:18 | 110 | 11,0 | 2,8 | 2,1 | 2,8 | 0,1 | 35,9% | 8,3% | 76,7% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 29:01 | 85 | 7,7 | 3,5 | 1,5 | 2,0 | 0,0 | 33,0% | 18,8% | 60,0% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 13:05 | 2 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 0,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 28:41 | 93 | 9,3 | 2,8 | 0,8 | 1,6 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 51,2% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 34:19 | 5 | 5,0 | 5,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 15,4% | 0,0% | 33,3% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 27:51 | 22 | 22,0 | 3,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 64,3% | 66,7% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






