PatrykWojciechowski
- 2022–2026
- 83 mecze
- 10 sezonów
- 4 drużyny
- 966pktw karierze
- 11,6pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 3,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3360 min | 40:29 |
| Punkty | 966 | 11,6 |
| Zbiórki | 318 | 3,8 |
| — w ataku | 103 | 1,2 |
| — w obronie | 215 | 2,6 |
| Asysty | 281 | 3,4 |
| Przechwyty | 105 | 1,3 |
| Bloki | 3 | 0,0 |
| Straty | 283 | 3,4 |
| Przewinienia | 191 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 163 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 603 | 7,3 |
- 33,9%FG366 z 1081 z gry
- 21,4%3P93 z 435 za trzy
- 66,2%FT141 z 213 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 366 | 1081 | 33,9% |
| Rzuty za dwa | 273 | 646 | 42,3% |
| Rzuty za trzy | 93 | 435 | 21,4% |
| Rzuty wolne | 141 | 213 | 66,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MLK BASKET | 5 | 42:04 | 65 | 13,0 | 3,8 | 4,2 | 1,8 | 0,0 | 41,5% | 13,3% | 56,3% |
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 10 | 42:12 | 87 | 8,7 | 3,6 | 3,3 | 0,4 | 0,0 | 27,7% | 10,8% | 63,6% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 11 | 41:32 | 78 | 7,1 | 3,4 | 3,5 | 1,2 | 0,1 | 28,0% | 17,3% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 42:01 | 119 | 13,2 | 5,1 | 3,6 | 0,8 | 0,0 | 36,2% | 21,3% | 68,0% |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 10 | 40:53 | 114 | 11,4 | 5,4 | 4,2 | 1,2 | 0,0 | 33,6% | 22,9% | 66,7% |
| 4WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 3 | 23:20 | 32 | 10,7 | 3,0 | 1,7 | 1,0 | 0,0 | 52,0% | 25,0% | 41,7% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 1 | 24:43 | 4 | 4,0 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 22,2% | 0,0% | — |
| 2WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 11 | 45:42 | 183 | 16,6 | 3,1 | 3,8 | 1,2 | 0,1 | 34,4% | 22,1% | 77,8% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 13 | 40:23 | 190 | 14,6 | 4,2 | 2,9 | 2,1 | 0,1 | 37,1% | 29,9% | 69,7% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 10 | 36:08 | 94 | 9,4 | 2,5 | 2,6 | 1,5 | 0,0 | 29,4% | 21,4% | 47,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






