PatrykWojciechowski
0WARSAW SHARKS3. Liga · 1WBA
- 2022–2026
- 83 mecze w karierze
- 10 sezonów
- 4 drużyny
- 190pktw 13 meczach
- 14,6pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 525 min | 40:23 |
| Punkty | 190 | 14,6 |
| Zbiórki | 55 | 4,2 |
| — w ataku | 12 | 0,9 |
| — w obronie | 43 | 3,3 |
| Asysty | 38 | 2,9 |
| Przechwyty | 27 | 2,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 41 | 3,2 |
| Przewinienia | 24 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 32 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 138 | 10,6 |
- 37,1%FG72 z 194 z gry
- 29,9%3P23 z 77 za trzy
- 69,7%FT23 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 72 | 194 | 37,1% |
| Rzuty za dwa | 49 | 117 | 41,9% |
| Rzuty za trzy | 23 | 77 | 29,9% |
| Rzuty wolne | 23 | 33 | 69,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach WARSAW SHARKS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | P70 : 71 | 45:31 | 17 | 4 | 1 | |
| 15 sty 2023 | P52 : 61 | 41:12 | 13 | 3 | 1 | |
| 14 sty 2023 | Z63 : 61 | 36:53 | 12 | 4 | 3 | |
| 17 gru 2022 | Z92 : 63 | 48:00 | 26 | 7 | 7 | |
| 11 gru 2022 | Z72 : 60 | 30:45 | 6 | 7 | 2 | |
| 26 lis 2022 | Z58 : 52 | 39:23 | 19 | 5 | 1 | |
| 20 lis 2022 | P71 : 75 | 40:58 | 21 | 3 | 5 | |
| 12 lis 2022 | P61 : 83 | 48:00 | 20 | 6 | 0 | |
| 5 lis 2022 | P63 : 70 | 32:16 | 3 | 2 | 3 | |
| 23 paź 2022 | Z98 : 49 | 35:47 | 19 | 1 | 5 | |
| 15 paź 2022 | P52 : 56 | 42:13 | 7 | 4 | 4 | |
| 8 paź 2022 | P73 : 84 | 35:13 | 9 | 3 | 3 | |
| 2 paź 2022 | Z81 : 74 | 48:49 | 18 | 6 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 83 mecze · 10 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MLK BASKET | 5 | 42:04 | 65 | 13,0 | 3,8 | 4,2 | 1,8 | 0,0 | 41,5% | 13,3% | 56,3% |
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 10 | 42:12 | 87 | 8,7 | 3,6 | 3,3 | 0,4 | 0,0 | 27,7% | 10,8% | 63,6% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 11 | 41:32 | 78 | 7,1 | 3,4 | 3,5 | 1,2 | 0,1 | 28,0% | 17,3% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 42:01 | 119 | 13,2 | 5,1 | 3,6 | 0,8 | 0,0 | 36,2% | 21,3% | 68,0% |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 10 | 40:53 | 114 | 11,4 | 5,4 | 4,2 | 1,2 | 0,0 | 33,6% | 22,9% | 66,7% |
| 4WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 3 | 23:20 | 32 | 10,7 | 3,0 | 1,7 | 1,0 | 0,0 | 52,0% | 25,0% | 41,7% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 1 | 24:43 | 4 | 4,0 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 22,2% | 0,0% | — |
| 2WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 11 | 45:42 | 183 | 16,6 | 3,1 | 3,8 | 1,2 | 0,1 | 34,4% | 22,1% | 77,8% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 13 | 40:23 | 190 | 14,6 | 4,2 | 2,9 | 2,1 | 0,1 | 37,1% | 29,9% | 69,7% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 10 | 36:08 | 94 | 9,4 | 2,5 | 2,6 | 1,5 | 0,0 | 29,4% | 21,4% | 47,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






