PavelBortnik
34BLAZERSLiga Mistrzów · 8WBA
- 2023–2026
- 64 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 6 drużyn
- 100pktw 9 meczach
- 11,1pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 218 min | 24:11 |
| Punkty | 100 | 11,1 |
| Zbiórki | 24 | 2,7 |
| — w ataku | 8 | 0,9 |
| — w obronie | 16 | 1,8 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 15 | 1,7 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 3 | 0,3 |
| Przewinienia | 14 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 97 | 10,8 |
- 41,6%FG37 z 89 z gry
- 34,0%3P18 z 53 za trzy
- 80,0%FT8 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 89 | 41,6% |
| Rzuty za dwa | 19 | 36 | 52,8% |
| Rzuty za trzy | 18 | 53 | 34,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 10 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z74 : 33 | 12:55 | 2 | 2 | 0 | |
| 24 maj 2026 | Z75 : 73 | 19:07 | 5 | 1 | 0 | |
| 17 maj 2026 | Z92 : 34 | 26:25 | 16 | 3 | 0 | |
| 10 maj 2026 | Z88 : 62 | 25:19 | 19 | 4 | 2 | |
| 15 mar 2026 | Z94 : 75 | 36:17 | 20 | 4 | 2 | |
| 8 mar 2026 | Z70 : 66 | 31:46 | 12 | 2 | 6 | |
| 1 mar 2026 | Z92 : 80 | 26:03 | 12 | 4 | 1 | |
| 22 lut 2026 | Z83 : 73 | 27:58 | 9 | 1 | 0 | |
| 15 lut 2026 | Z63 : 54 | 11:45 | 5 | 3 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 64 mecze · 6 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 4 | 30:09 | 57 | 14,3 | 3,8 | 1,0 | 1,0 | 0,8 | 38,5% | 37,1% | 57,1% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 24:11 | 100 | 11,1 | 2,7 | 1,2 | 1,7 | 0,4 | 41,6% | 34,0% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 16:40 | 45 | 7,5 | 2,2 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 47,1% | 39,1% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 12 | 34:47 | 209 | 17,4 | 4,3 | 2,2 | 1,2 | 0,7 | 47,9% | 33,0% | 65,5% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 2 | 10:41 | 22 | 11,0 | 1,5 | 0,0 | 1,0 | 0,5 | 57,1% | 55,6% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 11 | 31:25 | 149 | 13,5 | 4,4 | 1,9 | 1,2 | 0,5 | 45,0% | 37,8% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 9 | 38:49 | 155 | 17,2 | 6,0 | 3,1 | 2,3 | 0,1 | 46,6% | 33,9% | 57,1% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 11 | 15:53 | 23 | 2,1 | 2,0 | 0,5 | 0,6 | 0,1 | 31,0% | 6,7% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






