Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 21 min | 10:41 |
| Punkty | 22 | 11,0 |
| Zbiórki | 3 | 1,5 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 3 | 1,5 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 2 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,5 |
| Straty | 3 | 1,5 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 19 | 9,5 |
- 57,1%FG8 z 14 z gry
- 55,6%3P5 z 9 za trzy
- 100,0%FT1 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 14 | 57,1% |
| Rzuty za dwa | 3 | 5 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 5 | 9 | 55,6% |
| Rzuty wolne | 1 | 1 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 paź 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 paź 2025 | Z102 : 59 | 21:22 | 22 | 3 | 0 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 64 mecze · 6 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 4 | 30:09 | 57 | 14,3 | 3,8 | 1,0 | 1,0 | 0,8 | 38,5% | 37,1% | 57,1% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 24:11 | 100 | 11,1 | 2,7 | 1,2 | 1,7 | 0,4 | 41,6% | 34,0% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 16:40 | 45 | 7,5 | 2,2 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 47,1% | 39,1% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 12 | 34:47 | 209 | 17,4 | 4,3 | 2,2 | 1,2 | 0,7 | 47,9% | 33,0% | 65,5% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 2 | 10:41 | 22 | 11,0 | 1,5 | 0,0 | 1,0 | 0,5 | 57,1% | 55,6% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 11 | 31:25 | 149 | 13,5 | 4,4 | 1,9 | 1,2 | 0,5 | 45,0% | 37,8% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 9 | 38:49 | 155 | 17,2 | 6,0 | 3,1 | 2,3 | 0,1 | 46,6% | 33,9% | 57,1% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 11 | 15:53 | 23 | 2,1 | 2,0 | 0,5 | 0,6 | 0,1 | 31,0% | 6,7% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






