Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 249 min | 27:42 |
| Punkty | 80 | 8,9 |
| Zbiórki | 32 | 3,6 |
| — w ataku | 6 | 0,7 |
| — w obronie | 26 | 2,9 |
| Asysty | 16 | 1,8 |
| Przechwyty | 13 | 1,4 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 12 | 1,3 |
| Przewinienia | 17 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 94 | 10,4 |
- 45,1%FG32 z 71 z gry
- 32,3%3P10 z 31 za trzy
- 85,7%FT6 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 71 | 45,1% |
| Rzuty za dwa | 22 | 40 | 55,0% |
| Rzuty za trzy | 10 | 31 | 32,3% |
| Rzuty wolne | 6 | 7 | 85,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 sty 2023 | P61 : 63 | 18:33 | 6 | 1 | 0 | |
| 17 gru 2022 | Z82 : 68 | 32:13 | 23 | 2 | 4 | |
| 11 gru 2022 | P41 : 59 | 39:28 | 7 | 2 | 2 | |
| 3 gru 2022 | Z60 : 49 | 34:04 | 9 | 10 | 2 | |
| 27 lis 2022 | Z86 : 71 | 26:04 | 6 | 2 | 1 | |
| 13 lis 2022 | Z105 : 36 | 26:49 | 11 | 8 | 2 | |
| 5 lis 2022 | Z70 : 63 | 31:51 | 8 | 2 | 1 | |
| 22 paź 2022 | Z61 : 40 | 21:51 | 6 | 2 | 2 | |
| 9 paź 2022 | Z47 : 30 | 18:28 | 4 | 3 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 38 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 1 | 2:31 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 3 | 24:57 | 19 | 6,3 | 1,3 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 32,0% | 25,0% | — |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 6 | 34:10 | 46 | 7,7 | 3,2 | 1,8 | 1,5 | 0,2 | 35,8% | 18,8% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 29:24 | 127 | 15,9 | 4,6 | 1,9 | 1,1 | 0,3 | 51,0% | 37,5% | 39,1% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 29:37 | 120 | 10,9 | 3,5 | 2,8 | 1,8 | 0,3 | 41,6% | 31,7% | 58,3% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 27:42 | 80 | 8,9 | 3,6 | 1,8 | 1,4 | 0,6 | 45,1% | 32,3% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






