Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 235 min | 29:24 |
| Punkty | 127 | 15,9 |
| Zbiórki | 37 | 4,6 |
| — w ataku | 8 | 1,0 |
| — w obronie | 29 | 3,6 |
| Asysty | 15 | 1,9 |
| Przechwyty | 9 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 9 | 1,1 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 119 | 14,9 |
- 51,0%FG50 z 98 z gry
- 37,5%3P18 z 48 za trzy
- 39,1%FT9 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 50 | 98 | 51,0% |
| Rzuty za dwa | 32 | 50 | 64,0% |
| Rzuty za trzy | 18 | 48 | 37,5% |
| Rzuty wolne | 9 | 23 | 39,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 gru 2023 | P48 : 50 | 33:08 | 13 | 2 | 0 | |
| 18 lis 2023 | P60 : 62 | 41:36 | 13 | 4 | 2 | |
| 5 lis 2023 | Z62 : 60 | 30:34 | 13 | 11 | 0 | |
| 22 paź 2023 | P40 : 53 | 27:52 | 8 | 6 | 0 | |
| 15 paź 2023 | Z99 : 52 | 24:04 | 20 | 6 | 1 | |
| 7 paź 2023 | Z75 : 53 | 21:45 | 10 | 2 | 1 | |
| 1 paź 2023 | Z61 : 47 | 24:00 | 18 | 2 | 5 | |
| 24 wrz 2023 | Z106 : 55 | 32:15 | 32 | 4 | 6 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 38 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 1 | 2:31 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 3 | 24:57 | 19 | 6,3 | 1,3 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 32,0% | 25,0% | — |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 6 | 34:10 | 46 | 7,7 | 3,2 | 1,8 | 1,5 | 0,2 | 35,8% | 18,8% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 29:24 | 127 | 15,9 | 4,6 | 1,9 | 1,1 | 0,3 | 51,0% | 37,5% | 39,1% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 29:37 | 120 | 10,9 | 3,5 | 2,8 | 1,8 | 0,3 | 41,6% | 31,7% | 58,3% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 27:42 | 80 | 8,9 | 3,6 | 1,8 | 1,4 | 0,6 | 45,1% | 32,3% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






