PawelGalazka
25GET WOW TEAM1. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 106 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 8pktw 6 meczach
- 1,3pktna mecz
- 0,8zbna mecz
- 0,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 23,5%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 49,9%
- 23,5%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,2%
- 76,5%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,9%
Średnia ligi to średnia z 97 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (1WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 3najwięcej punktówz AVENGA, 9 paź 2022
- 3najwięcej zbiórekz AVENGA, 9 paź 2022
- 3najwięcej asystz POLIBUDA, 18 gru 2022
- 5najlepszy mecz (EFF)2 pkt, 1 zb, 1 as — z POLIBUDA, 11 gru 2022
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 106 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1948 min | 18:23 |
| Punkty | 403 | 3,8 |
| Zbiórki | 115 | 1,1 |
| — w ataku | 15 | 0,1 |
| — w obronie | 100 | 0,9 |
| Asysty | 133 | 1,3 |
| Przechwyty | 43 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 109 | 1,0 |
| Przewinienia | 99 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 55 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 289 | 2,7 |
- 31,7%FG133 z 420 z gry
- 31,7%3P117 z 369 za trzy
- 69,0%FT20 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 133 | 420 | 31,7% |
| Rzuty za dwa | 16 | 51 | 31,4% |
| Rzuty za trzy | 117 | 369 | 31,7% |
| Rzuty wolne | 20 | 29 | 69,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz HAWAJSKI SNIEG, 22 maj 2022
- Mecz 4+ trójki12 razy · ostatnio z FASOLKI, 10 lis 2024
- 100 punktówpunktów w karierze: 403
- 50 meczówrozegranych meczów: 96
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
GKS TACHIMETR12 lis 202318pkt2zb6as23eff
TEKOpro13 lut 202218pkt5zb3as18eff
TEKOpro3 gru 202227pkt2zb1as17eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






